Огляд преси за 26 лютого
Чому українські офіцери спішать змінити непрестижну службу на стабільну пенсію і чим це загрожує країні - на шпальтах "Українського тижня". Про комплекс неповноцінності - у свіжому номері тижневика "Власть денег". Чи встоять українці перед рублевою спокусою - знає "Кореспондент".
Відвоювалися. Робота в силових структурах має небагато привабливого. Низьку зарплату й бюрократичний маразм до певної міри компенсують пільги, ранній вихід на пенсію за вислугою років чи можливість долучитися до корупційних схем. Але соціальні вигоди раз по раз скасовують, а на хабарі можна погоріти. Гарантованим досі залишалося отримання пенсії до 40 років, але влада зазіхнула й на цю священну корову бюджетників у погонах. Чому українські офіцери спішать змінити непрестижну службу на стабільну пенсію і чим це загрожує країні - на шпальтах "Українського тижня" у статті ″ДМБ-2011″.
Комфортне життя у великому місті: міф чи реальність? Бажаючі купити квартиру у новобудові дедалі частіше зупиняють свій вибір на житлових комплексах. Головна їхня перевага - розвинута інфраструктура, замкнута на обслуговування лише мешканців містечка. Та чи насправді усі блага, обіцяні забудовниками реалізовуються, а чи ж - залишаються на папері. Більше про комплекс неповноцінності - у свіжому номері тижневика "Власть денег" у статті ″Комплекс неполноценности″.
Вже не дерев’яний. Російські банки завойовують українського позичальника дешевими кредитами в рублях. Валюта сусідньої держави розпочинає справжню експансію на вітчизняний ринок, і темпи ці - колосальні. За п’ять років в Україні кредитний портфель в російських рублях виріс більш ніж в 60 разів. І це ще, схоже, не межа. Чи встоять українці перед рублевою спокусою - знає "Кореспондент" у статті ″Соблазнение рублем″.