Огляд преси за 29 вересня
Тижневик Weekly.ua знайшов тих, хто з волі Гітлера мав загинути в Бабиному Яру і лише випадково залишився в живих. Українські міста стають все більш незручними для життя - пише "Власть денег". "Україна молода" знає про наслідки скасування мораторію на продаж сiльгоспземель.
70 років тому, 29 вересня 1941 року, звичайний київський топонім "Бабин Яр" назавжди став символом болю і жаху. Тоді це була околиця Києва, а зараз — майже центр міста. Бабин Яр - став могилою десятків тисяч людей, які під загрозою страти самі прийшли на неї. Тижневик Weekly.ua знайшов тих, хто з волі Гітлера мав загинути в Бабиному Яру і лише випадково залишився в живих, деталі у статті "Ті, хто вижив".
Українські міста стають все більш незручними для життя - пише "Власть денег" у статті "Рельсы да рожки". Часто це відбувається через неефективну та енергозатратну транспортну систему, утримання якої обходиться муніципалітетам все дорожче. Якщо цю проблему не вирішити, міста мільйонники ризикують розпастися на багато не пов’язаних один з одним районів. Київ, як найбільше місто країни, стоїть найближче до критичної лінії, за якою місто перестає бути містом.
Скасування мораторію на продаж сiльгоспземель iз дозволом купувати їх у приватну власність обумовить у нас не лише продовольчу кризу - пише "Україна молода" у матеріалі "Націоналізація як панацея". Землю купуватимуть ті, хто мають гроші - промислові магнати та олігархи. Вони утворюватимуть великі латифундії, на яких наші селяни працюватимуть наймитами. Власників землі цікавитимуть тільки гроші, тож засіватимуть вони лише ті культури, які вигідні для продажу.