Огляд преси за 30 січня
Про передвиборчий розподіл бюджетного пирога - читайте у виданні "Коментарі". Розвивати великий бізнес, не маючи партнерів у президентській команді в Україні стає майже нереально, тему досліджували "Власть денег". "Тиждень" пише про вибори та "дух часу".
Приймаючи бюджети місцева влада, особливо в західних регіонах, змушена була максимально затягувати паски. Адже уряд заклав у головний кошторис країни величезний дефіцит на виконання областями делегованих повноважень. Разом з тим, на потреби конкретних виборчих округів, у яких планують балотуватися нинішні народні обранці, вони "розібрали" з бюджету майже 2 мільярди гривень. Про передвиборчий розподіл бюджетного пирога - читайте у виданні "Коментарі" у статті "Грошей на зарплати вистачить до липня".
Розвивати великий бізнес, не маючи партнерів у президентській команді в Україні стає майже нереально. Олігархи переписують не менше, ніж половину бізнесу на так званих "охоронців сімейних цінностей". За цією ж відпрацьованою схемою в регіонах почалися атаки на середній бізнес. Там "гарантами" виступають губернатори та силовики. Тему досліджувала "Власть денег", деталі у матеріалі "Передел поделенного".
Невдоволення українців ситуацією в країні, прагнення змін і розчарування у провідних політиках мають шанс цього року вилитись у політичний результат. Вибори до Верховної Ради можуть стати поштовхом для зміни ситуації в країні, якщо нинішня опозиція спроможеться на нову якість політики. Від того, як пройдуть ці вибори, які результати оголосять і якими будуть остаточні підсумки політичного 2012 року, залежить те, яким буде "дух часу" найближчих років. Детальніше у "Тижні" в статті "Програма для опозиції".