Онука італійського диктатора Муссоліні перемогла на виборах у Римі
Джерело:
The GuardianРакеле Муссоліні набрала найбільше голосів на виборах до міської ради Риму. Примітно, що жінка є онукою італійського диктатора Беніто Муссоліні, який правив країною у 1922 – 1943.
Кандидатка до міськради з історичним прізвищем набрала понад 8200 голосів. У 2016, коли вона також балотувалася, за неї проголосували усього 657 людей – та й тоді цього вистачило, щоб потрапити в раду.
До слова В Італії прокинувся вулкан Стромболі: моторошні фото й відео з місця виверження
В Італії у владі знову буде людина з прізвищем Муссоліні
Ракеле Муссоліні – донька нині покійного музиканта Романо Муссоліні й онука італійського диктатора Беніто Муссоліні, який керував країною у 1992 – 1943 роках. До міськради Риму вона йшла від ультраправої партії "Брати Італії".
- Понад 8200 голосів, які отримала Муссоліні, були дещо несподіваними.
- Адже на попередніх виборах у 2016 за неї проголосували тільки 657 людей.
Після оголошення результатів переможиця сказала, що її успіх у Римі – наслідок важкої праці, а не гучності прізвища.
Я навчилася жити зі своїм прізвищем. У школі на мене вказували пальцем, але потім з'явилася Ракеле. І ця людина сильніша за прізвище, яким би обтяжливим воно не було,
– сказала Муссоліні.
Про фашизм, а саме цю ідеологію сповідував дід Ракеле, Муссоліні говорити з журналістами не захотіла: "Я вважаю за краще говорити про Рим".
Довідка. Беніто Муссоліні – диктатор Італії з 1922 по 1943 роки, який сповідував ідеологію фашизму. Муссоліні обмежував права і свободи людей, встановив авторитарний режим та мріяв за допомоги Адольфа Гітлера та нацистської Німеччини створити імперію. У квітні 1945 року Муссоліні стратили.Читайте також Правнук Беніто Муссоліні виступає за італійський Лаціо
До слова, у травні 2020 року президент Зеленський зняв санкції України з іншої онуки італійського диктатора – Алессандри Муссоліні.
- Санкції проти неї раніше застосували за начебто участь у політичних подіях в ОРДЛО.
- Але сама Муссоліні запевняла, що взагалі ніколи в Україні не була.