Підсумки тижня: Такий обіцяний на 21 грудня апокаліпсис так і не настав
Кіна не буде. Такий обіцяний на 21-ше грудня кінець світу так і не настав. Дехто зітхнув з полегшенням, дехто вкотре розчарувався, найспритніші зуміли нажитися, а хтось просто на славу "відірвався".
21-го грудня припинилося літочислення цивілізації майя
Багато хто останню дату в їхньому календарі розтлумачив саме як кінець світу. Але сучасні нащадки майя запевняють: людство неправильно інтерпретує пророцтва.
21 грудня – це не кінець світу, це початок нової епохи. Багато хто цю дату так і сприймає.
Думаю, після 21-го грудня в багатьох повинне настати прозріння. Багато хто почне жити по-новому, адже це дуже символічна дата,
– каже турист з Лос-Анджелеса Ден Горн.
Масові гуляння відбулись не лише в Мексиці та Гватемалі. У Британії понад 5 тисяч людей зібрались поблизу прадавнього Стоунхенджу.
Окрім кінця світу, 21-ше грудня – це ще й день зимового сонцестояння, отож друїди разом зі сходом сонця зустрічають нову еру.
"Сьогодні народжується нова ера. Давайте увійдемо в неї з новими світлими ідеями та думками", – закликає друїд Артур Утер Пендрагон.
Популярність французького містечка Бюґараш
Таким же відомим як Стоунхендж після 21-го грудня може стати французьке містечко Бюґараш.
За розтиражованою інформацією, це єдине місце на планеті, яке переживе апокаліпсис. Тарілка з інопланетянами начебто мала знизитися над цією горою і забрати всіх охочих. Щоб шанси потрапити на тарілку зросли, люди нарядилися, як їхні рятівники.
І якщо у Франції витівку сприйняли з гумором, то в Китаї за поширення чуток про кінець світу поліція заарештувала 600 людей.
Одну з пекінських кав’ярень пронесло.
Її власники запропонували своїм клієнтам зустріти кінець світу вже перевіреним способом – на Ноївому ковчегу. Згідно з жартівливими квитками, заповітний човен мав відбути з Тибету.
Всі гудять про кінець світу. Як на мене, це цікаво. Щоб зблизитися з нашими клієнтами, ми вирішили їх трохи розвеселити. Треба, щоб люди сміялися і не сприймали все так серйозно, –
каже власник кав’ярні Сунь Ю.
Тепер про справжні заробІтки на апокаліпсисі
В багатьох країнах світу в продажі з'являлися пакети першої необхідності. Вартість наборів зі всілякого непотребу – від 30-ти до 50-ти доларів.
У Сполучених Штатах тим часом одна з будівельних компаній зайнялася продажем бункерів економ-класу усього лише по 9 тисяч доларів за штуку.
Якщо ж купувати не хочеться, а потрібно лише пересидіти кінець світу, тоді є "Бункер 42" в Москві. Це музей і клуб в підземному бомбосховищі часів Холодної війни. Тут є доступ до артезіанських свердловин, їжа, повітря вентилюється, – словом, усе як книжка пише. Вартість перепустки в бункер - близько тисячі доларів.
Поки одні заробляли на кінці світу, інших спіткали колосальні збитки.
У Аргентині мародери розграбували десятки супермаркетів. Безлади поширилися одразу на декілька міст, докотившись майже до Буенос-Айреса. Пізніше поліція пояснила, що дії зловмисників – це аж ніяк не відчай перед апокаліпсисом, це просто антиурядові виступи.
Для кого як, а для власників розграбованих супермаркетів 21-ше грудня стало кінцем світу – це точно.