Вмер Путін, але не той: у Росії повідомили про смерть двоюрідного брата глави Кремля
Усі чекають на смерть того, хто розв'язав війну, що забрала життя тисяч людей. Однак наразі помер двоюрідний брат Владіміра Путіна. Звали його Євген, він був лікарем.
Євген Путін, двоюрідний брат російського президента, відомий у минулому як видатний уролог, помер на 91-му році життя. Про це повідомили російські медіа, згадуючи про його зв'язки з високопоставленими особами в "Газпромі" та вугільній галузі, – інформує 24 Канал.
Дивіться також Остаточно розв'язані руки: що буде після "перемоги" Путіна та чого чекати від виборів у Росії
Мінус один у родині Путіна
Євген Путін протягом 1970-90-х років працював у медицині. Помер він у віці 91 року, був похований 10 березня, але деталі його смерті залишаються невідомими.
Наприкінці лютого 2023 року він відзначив своє 90-річчя в Суздалі в будинку сина Міхала,
– можна прочитати в росЗМІ.
Сім'я Євгена Путіна, яка раніше проживала в Іваново, переїхала до Москви після того, як Владімір Путін прийшов до влади. Згодом вона оселилася в Суздалі.
Ким був для президента Росії Євгеній Путін / Інфографіка з росЗМІ
Водночас цікаво, що прессекретар президента Росії Дмітрій Пєсков, який також є головним рупором Кремля, називав Євгена "далеким родичем" президента, з яким той не підтримує зв'язки.
То коли ж помре сам Путін
- Вадим Скібіцький з ГУР України ще у 2022 році наголошував на трьох аспектах хвороби Владіміра Путіна: моральному, фізичному та психічному. Він зазначав, що інформація про здоров'я ватажка Кремля утримується в таємниці, але президент Росії продовжуватиме свою боротьбу до останнього.
- Різні джерела, зокрема експерти та ЗМІ, приписували Путіну ряд серйозних захворювань, таких як рак, шизофренія, деменція та хвороба Паркінсона. Інформація про його недуги часто з'являється у пресі, проте офіційного підтвердження цих даних немає.
- Водночас не варто виключати, що стан здоров'я Путіна може використовуватися Кремлем як засіб маніпуляції. Москві вигідно, аби вороги путінського режиму, будучи введені в оману, сподівалися на його швидку смерть внаслідок хвороби, адже у такому разі вони сповідуватимуть неправдиву картину світу.