Повітряна тривога в багатьох областях України: негайно в укриття
Увечері 13 травня у багатьох українських областях оголосили повітряну тривогу. Не нехтуйте власною безпекою та спускайтеся в укриття.
Якщо немає можливості пройти в укриття, то потрібно спуститися у підвал. Якщо і такої змоги немає, тоді потрібно пройти у ванну або коридор та сховатися за правилом двох стін. Не нехтуйте власною безпекою.
Важливо Суд над російським військовим і 26 900 знищених окупантів: основне за 79 день війни
Де оголосили тривогу
Станом на 21:00 повітряну тривогу оголосили у:
- Києві та Київській області;
- Житомирській області;
- Вінницькій області;
- Черкаській області;
- Кіровоградській області;
- Дніпропетровській області;
- Запорізькій області;
- Донецькій області;
- Харківській області;
- Полтавській області;
- Сумській області;
- Чернігівській області.
Крім того, повітряна тривога уже від 4 квітня безперервно лунає у Луганській області. Тобто уже 39 днів, що, на жаль, є абсолютним антирекордом.
Слідкуйте за оновленнями місцевої влади. Допоки сирена не сповістить про відбій повітряної тривоги, необхідно перебувати в укриттях. Ще більше важливо не підходити до вікон.
Також пам'ятайте, що у випадку ворожих ударів заборонено публікувати фото та відео з наслідками атаки. Особливо під час повітряної тривоги, оскільки це може корегувати вогонь противника. Тому важливо не допомагати ворогу.
Зверніть увагу! Вибухи в містах можуть лунати і від роботи протиповітряної оборони. Тому слідкуйте за оновленням та довіряйте інформації лише з офіційних джерел. Сигнал повітряної тривоги не можна ігнорувати в жодному випадку. Наша протиповітряна оборона збиває значну кількість ворожих цілей у небі, проте завжди залишається ризик, що якась ракета чи її уламки приземляться на населені пункти. Ніколи не можна визначити наперед, куди вдарить Росія.Повітряні тривоги у східних та південних областях України лунають по кілька разів на день. Російські окупанти продовжують тероризувати українців та намагаються залякати нас, однак, очевидно, їм це не вдасться.
Цікаво – пояснення Арестовича про те, як спрацьовує повітряна тривога: дивіться відео