Війна банерів: на білорусько-українському кордоні з'явилися промовисті плакати
Джерело:
"Белсат"На кордоні з Білоруссю з'явились українські плакати, які агітують громадян сусідньої держави до боротьби проти кремлівської ідеології. У Лукашенка з маразматичною реакцією не забарились – виставити свій банер.
Цього року 9 травня, для багатьох людей – індикатор на адекватність. Себто одразу зрозуміло, хто славить Росію, "День Пабєди", а хто – виступає проти цього та кремлівського режиму. Власне, українські прикордонники вирішили потролити прихвоснів Лукашенка та разом з тим нагадати білорусам, хто ворог та проти кого слід боротися.
Дивіться також Між двох вогнів: як Україна переосмислює свою долю та роль у Другій світовій
Вранці цього дня на українсько-білоруському кордоні можна було почути гімн нашої держави. Зокрема, лунав він на таких блокпостах: Прикладники, Вичавка, Городище, Копище, Виступовичі, Переброди.
Також з'явилися символічні білборди з синьо-жовтим, біло-червоно-білим прапорами та промовистими закликами.
Разом перемогли фашизм, разом переможемо рашизм,
– написано на плакатах.
Згодом по той бік кордону також з'явився білборд. На ньому пише "Білорусь пам'ятає" і до того ж російською мовою. Очевидно, кріейтори такого "дива" є "побєдоноснями" від Лукашенка й Путіна.
Однак "дуже дивно", що вони там не написали фразу "можем повторіть".
Війна між банерами на кордоні: відео "Белсат"
Зверніть увагу! Мета українського плаката нагадати білорусам про спільну боротьбу з ворогом під час Другої світової війни. Про це заявили організатори.Україна святкує День Європи замість "Побєди"
- Слід наголосити, що ми як нація упродовж останніх років надзвичайно еволюціонували та відійшли від тих "свят", що нам нав'язувала Росія протягом десятиліть.
- Власне, саме тому тепер ми разом з ЄС святкуємо 9 травня День Європи, а не так званий "День Побєди".
- А от 8 травня – це День примирення та пам'яті усіх жертв Другої світової війни. Варто сказати, що одного із найкривавіших протистоянь не тільки в історії України, а й – усього людства.
Втрати України в Другій світовій / Картинка 24 Каналу