Процес зриву виборів у Маріуполі та Красноармійську готувався, — блогер

25 жовтня 2015, 18:03
Читать новость на русском

Про місцеві вибори у Луганській та Донецькій областях, а також ситуацію у Маріуполі розповів у студії Телеканалу новин "24" блогер, публіцист, представник громадського люстраційного комітету Сергій Іванов.

ЦВК зобов'язала Красноармійську виборчу комісію негайно передати виготовлені та отримані виборчі бюлетені для голосування. Раніше повідомлялось, що вибори у Красноармійську зірвані.

Зрив виборів у Красноармійську

— Я не знаю, як можна розпочинати вибори о 16:00. Виходячи з самої персони пана Охендовського, що він витворяв на виборах за часів Януковича — ми всі чудово пам’ятаємо. Я думаю, він так само буде ретельно вислужуватись і перед теперішньою владою і проведе вибори, навіть якщо нема людей, якщо це буде потрібно.

Зрив виборів у Маріуполі та Красноармійську — це збіг технології і пострадянської недбалості. Така недбалість свідчить про те, що такий процес готувався.

— Сьогодні пан Охендовський висловлює своє обурення, доручає місцевим звернутись до правоохоронців. А де його звернення, чому він не звертається до ГПУ? Думаю, що це певна технологія.

Все про місцеві вибори читайте у нашому спецпроекті "Вибори-2015"

Очищення влади та питання переселенців

— Я знаю тих людей, які навіть перебуваючи в лавах конкретних партій все ж намагаються протискати власну позицію та робити щось корисне для країни. У будь-якій політичній силі є нормальні люди і є ті, хто йде у політику задля того, щоб отримати певний статус і закріпити свої бізнес-позиції. Так скрізь і нічого не зробиш.

Кандидатам не можна прикриватись участю у бойових діях.

— Людина має голосувати там, де вона мешкає. Але це нецивілізований підхід, коли людей прив’язують до штампу у паспорті, якщо вона живе в іншому місті. Я мав би голосувати у Луганську, але я собі важко уявляю це. Депутати встигли піти на канікули, а відповідного закону для переселенців прийняти не встигли. Якби влада спершу думала про людей і їх права – було б краще.

Більше — дивіться у відеоінтерв’ю.