Революційна зброя від американців, продовження легендарного ґаджету Sony

16 жовтня 2015, 22:30
Читать новость на русском

У США розробили сучасну гвинтівку для знищення квадрокоптерів-безпілотників, Sony випустило новинку в продовження знаменитої серії камер.

Нова зброя проти безпілотників

У США вигадали новий ефективний спосіб боротьби з мультикоптерами-порушниками. Дослідники з Баттельського меморіального інституту створили зброю, яка здатна збивати безпілотники за допомогою потужних радіохвиль. DroneDefender ззовні схожий на звичайну гвинтівку, однак замість дула у нього — дві антени.

Потрапивши у приціл випромінювача, мультикоптер втрачає зв’язок з оператором та супутниками GPS і падає. Радіус дії "радіогвинтівки" — до 400 метрів, а вага — 4,5 кілограми. Розробники позиціонують її як першу портативну зброю швидкого застосування, що здатна із високою точністю збивати підозрілі дрони в польоті. Заявлений час холодного старту — менше однієї десятої секунди. Заряду акумулятора вистачає на 5 годин роботи.

Продовження легендарних камер від Sony

Компанія Sony продовжила виготовлення лінії компактних цифрових камер із незмінною оптикою преміум-класу. Cyber-shot RX1R II — флагманська модель, оснащена повнокадровою матрицею із зворотним засвіченням та розширенням 42 мегапікселі. Фотоапарат може похизуватися високошвидкісною гібридною системою автоматичного фокусування, що збільшує продуктивність на третину, порівняно з оригінальною моделлю.

Перший у світі змінний фільтр низьких частот із трьома режимами роботи дозволяє добитися високого розширення отриманих знімків та позбутися небажаних "шумів", залежно від потреби. Висувний електронний видошукач із 100% покриття кадру, 3-дюймовий дисплей із змінним кутом нахилу, а також бездротові модулі Wi-Fi та NFC — за все це виробник просить 3,5 тисячі євро.

Дивіться також: Apple оновила настільні iMac, вчені створили матеріал для штучних вен

Зарядний пристрій із ширшими можливостями

Розробка стартапу aMagic із Гонконгу — ззовні звичайний кабель із магнітним наконечником та невеличкий магнітний адаптер, що кріпиться до гнізда телефону чи іншого пристрою із внутрішньої сторони.

Шнур з магнітним кріпленням не лише робить процедуру зручнішою, а й запобігає потраплянню пилу всередину. Крім того, спеціальний режим, який можна увімкнути, натиснувши на кнопку на самому кабелі, пришвидшить процес зарядки. Наконечник "магічного" шнура оснащений ще й світловим індикатором, завдяки якому простіше буде обходитися у темряві.