Кількість ветеранів Другої світової у Росії постійно зростає: як так стається
Джерело:
Ігор ТишкевичКоротко про арифметику. Хочу нагадати про ветеранів. Друга світова війна закінчилася у 1945 році.
Ветерани, які ніколи не боролися проти нацизму
Мінімальний вік "дітей полку" – тобто дітей (яких насправді були навіть не сотні – десятки) при військових частинах – був близько 12 – 14 років.
Читайте також Путін не так планував: яким парад 2023 увійде в історію
Тобто це означає, що наймолодший ветеран має бути старшим за 90 років. А наймолодший, якому дозволяли воювати – не молодший за 96 років.
Якщо бачите ветерана молодшого – це або ряжений або особа, яку прирівняли до ветеранів.
"Прирівняні" – це учасники каральних операцій проти антирадянського підпілля у Білорусі, Україні, країнах Балтії. Це також ті, що брали участь у каральних операцій проти угорського повстання, проти берлінського, проти Празької весни. Це також бійці, що воювали в Кореї, де Радянський Союз (не визнаючи своєї участі) та КНДР воювали проти військ ООН. Це була остання операція примусу до миру, яку ініціювала Рада безпеки.
До теми Путін випустив на волю "звіра", який першим має бути покараний за війну
З кожним роком перелік "прирівняних" за законами Росії зростає. Якщо не помиляюся, сьогодні це й учасники радянських воєн 70-х років XX століття.
Тобто всі ці люди до боротьби проти нацизму не мають жодного стосунку. Тому, коли чуєте словосполучення "ветеран Другої світової", перше питання, яке варто ставити – скільки йому років.