Не народ слід звинувачувати за війну, а путіна, – у США висловилися щодо санкцій проти росіян

4 вересня 2022, 05:44
Читать новость на русском

Через повномасштабне вторгнення росії в Україну, проти країни-агресорки увесь цивілізований світ розпочав запроваджувати санкції. Адже наразі лише у такий спосіб можна хоч якось покарати за кровожерливу війну.

У США висловилися щодо санкцій проти росіян – вважають, що вони ні в чому не винні

Втім, у США вважають дещо інакше – кажуть, що винен не народ, а російський президент путін та його кабінет. Відповідно, і санкції не слід запроваджувати проти всіх. Про це заявив представник Ради національної безпеки США Джон Кірбі в інтерв'ю одному із росЗМІ.

Головне Обстріл Миколаєва та Дніпра, вибух на виставці зброї у Чернігові: основне за 192 день війни

Зокрема, в інтерв'ю мовилося про візові санкції щодо росіян. Так, Кірбі наголосив, що зараз щодо росії не можна удавати ніби нічого не сталося. Вони запровадили візові обмеження для окремих росіян, оскільки вважають, що це є інструментом, який допомагає притягувати путіна членів його олігархії до відповідальності за те, що вони чинять в Україні.

При цьому підкреслив, що проти всіх росіян такі дії робити не варто, бо вони ні в чому не винні.

Але ми не вважаємо, що запроваджувати візові обмеження щодо всіх росіян це продуктивний захід. Ми вважаємо, що не треба перетворювати це у війну зі всім російським народом –  не народ треба винити, це президент путін і його кабінет насаджує цю незаконну війну в Україні,
– заявив посадовець. 

Росіяни "за" війну в Україні: результати опитування

США вважає, що росіяни ні до чого, і винен лише путін. Втім, результати опитування, яке провів один із російських центрів дослідження, стверджують про інше.

Так, згідно з результатами:

  • майже по 50% підтримують як війну, так і її продовження
  • 65% вважають, що не несуть відповідальність за смерті в Україні

Найбільша підтримка дій російських збройних сил в Україні є серед старшої вікової групи – 85% підтримують; найменше характерно для молодих респондентів (18 –  24): серед них висловлюють підтримку 65% опитаних.

Макрон і Шольц хочуть продовжувати перемовини з путіним

Крім того, слід додати, що є політичні лідери, які, попри усі скоєні звірства путіним в Україні, хочуть продовжувати діалог із російським диктатором. Наприклад, президент Франції Еммануель Макрон заявив, що переговори з кремлем потрібно продовжувати і дискутувати з тими, хто не підтримує цю позицію. Свою ж позицію аргументував тим, що ніхто у світі не хоче, щоб з росією вела переговори Туреччина, а відмову від контактів з кремлем французький президент назвав "формою фальшивої моралі, яка знесилює Європу".

 

Канцлер Німеччини Олаф Шольц услід за Макроном заявив про бажання продовжувати переговори з путіним. Політик переконаний, що потрібно підтримувати контакти з кремлем.

Цікаво – нові абсурдні заяви росії про місію МАГАТЕ на ЗАЕС: дивіться відео