Шольц планує й надалі розмовляти з Путіним: що може означати його заява
Попри те, що Олаф Шольц допомагає Україні зі зброєю, зокрема вирішив надати нам німецькі танки Leopard, він продовжує вірити, що з Владіміром Путіним можна про щось домовитись. Що може означати ця заява – читайте у статті.
Про це 24 Каналу сказав політтехнолог Борис Тизенгаузен. Він вважає, що канцлер Німеччини, можливо, мав на увазі зовсім інше.
До теми Німеччина допомагає Києву, щоб війна не наблизилася до її кордонів, – Шольц
На його думку, можливо, Шольц заявляє, нібито треба говорити з Путіним не для завершення війни, а для того, щоб російський диктатор не натиснув якусь кнопку чи прийняв позицію Заходу, що цю війну йому не виграти.
Це можуть бути якісь такі меседжі. Думаю, що Шольц, як і Макрон (президент Франції – 24 Канал), вірить у класичну дипломатію та думають, що якщо вони еволюційно пройшли шлях політиків, то зможуть всіх переконати в чомусь. Але це все маячня,
– вважає Тизенгаузен.
Політолог зауважив, що навіть Бен Воллес зізнався, що росіяни просто брехали йому в очі. Китайці теж казали, що Путін їх обдурив.
"Мені здається, що Путін просто кайфує від того, що бреше. Він думає, що це робить його сильним, якщо дозволяє собі брехати всім, кому хоче. Раніше Путін взагалі залякував європейських лідерів", – каже Тизенгаузен.
Тизенгаузен про заяву Шольца та позицію Туреччини щодо Росії: відео
До слова, раніше Олаф Шольц заявляв, що Німеччина готова до переговорів із Росією щодо контролю над озброєннями в Європі. Та відповідні переговори можуть відбутися тільки після того, як в Україні закінчаться бойові дії.
У грудні Шольц провів розмову з Путіним: про що говорили
- Нещодавно німецький канцлер провів чергову розмову з російським диктатором Владіміром Путіним. Розмова була присвячена війні Росії проти України.
- Шольц засудив російські авіаудари по цивільній інфраструктурі в Україні та наголосив на рішучості Німеччини підтримувати Україну в забезпеченні її обороноздатності від російської агресії.
- Канцлер закликав Путіна якомога швидше досягти дипломатичного рішення, включно з виведенням російських військ.
- У відповідь Путін цинічно виправдовував удари по енергосистемі України. Кремлівський диктатор закликав Шольца переглянути підходи Німеччини в контексті українських подій.
- Радник Офісу Президента Михайло Подоляк відреагував на розмову Шольца та Путіна. Він заявив, що кремлівський диктатор не може бути суб'єктом діалогу зі світом, адже в нього немає власної політичної перспективи у самій Росії.