УКР РУС
28 серпня 2024, 18:11
2

Який може бути план у Путіна щодо Курської області

Основні тези
  • Сили оборони України продовжують операцію в Курській області, де під контролем України вже 100 населених пунктів.
  • Російське командування перекидає війська на Курщину, але зосереджує більшість сил на Донеччині, залишаючи саме цей напрямок важливішим для себе.
  • Путін та російське військове командування вичікують момент для атак по Україні та намагаються тримати українську армію в напрузі.

Сили оборони України продовжують операцію в Курській області. Під контролем України 1294 квадратних кілометрів та 100 населених пунктів. Російське командування перекидає на Курщину свої війська, але все-таки пріоритетним напрямком для зосередження більшості своїх сил залищає Донеччину.

У російського військового командування та очільника Кремля Путіна є один план, якого вони дотримуються – вичікувати; намагатися атакувати там, де це можливо; тримати українську армію в напрузі спробами наступу. Таку думку в розмові з 24 Каналом висловив військовий експерт Ян Матвєєв, додавши, що окупанти продовжать тероризувати українське населення.

Дивіться також "Новітня" зброя: росіяни похвалилися гаубицями сталінських часів у Курській області

Конкретних завдань у Путіна немає

Матвєєв зауважив, що окупанти будуть надалі завдавати ударів по українських містах, як це було нещодавно, руйнувати енергетичну інфраструктуру, очікувати, що в української армії не вистачить боєприпасів, військової техніки, солдатів.

При цьому Путін вірить, що в нього техніки й живої сили виявиться більше і він вирішив дочекатися, коли українська армія та народ не зможуть чинити спротив, і тоді знищити Україну як державу,
– озвучив військовий експерт.

Він впевнений, що в голові Путіна немає конкретних завдань, російський диктатор вимірює війну певними категоріями.

"Він мислить так, що поки можна чекати й докладати зусиль, щоб знищити Україну – треба це робити. Скільки часу мине – йому байдуже. Він цей план реалізовує. Росіяни намагаються тиснути там, де це виходить, наприклад на Покровському напрямку, користуючись перевагою в своїй чисельності", – підсумував Матвєєв.