Сказ та безсилля у кожному рядку, – Піонтковський про статтю Медведєва

11 жовтня 2021, 21:34
Читать новость на русском

Заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв написав статтю, де різко висловився проти України та української влади. Проте відповідні дії з боку Кремля можуть бути лише демонстрацією безсилля.

Про це в авторській програмі Дмитра Гнапа та Дениса Казанського "Між іншим" на 24 каналі розповів російський публіцист Андрій Піонтковський. Він зазначив, що така стаття Медвєдєва почалася з так званого антиукраїнського триптиха.

Зверніть увагу "Неосвічені люди, які безперервно брешуть": Медведєв вважає перемовини з Україною безглуздими

"Сказ та безсилля – цими словами характеризував би (статтю Медведєва – 24 канал)", – зазначив Андрій Піонтковський.

Піонтковський: Лист Медведєва – зображення провалу

Кремлю, за словами публіциста, допомагали затягнути Україну на гачок мінських домовленостей. Зокрема, мовиться про наслідки перемовин Росії з Німеччиною, Францією та Сполученими Штатами Америки щодо ситуації на Донбасі.

Російському режиму здавалося, що "Україні – нікуди не подітися", сказав Піонтковський. Проте все змінилося, зокрема, після візиту Володимира Зеленського в США. Українська дипломатія показала свою суб'єктність.

Лист Медведєва – це зображення інших подій в Кремлі – провалу плану "ОРДЛОлізації" України (змушення до перемовин з бойовиками – 24 канал). Звідси цей сказ та безсилля, яке є у кожному рядку цієї статті,
– зазначив публіцист.

Читайте також Стаття Медведєва – це діагноз нерозуміння України

"Між іншим" на 24 каналі: дивіться відео

Стаття Медведєва: коротко

  • Дмитро Медведєв написав статтю, яку 11 жовтня опублікувало одне з російських видань. Заступник голови Ради безпеки Росії висловив різкі тези проти України.
  • Зокрема, Медведєв вважає безглуздими контакти з українським керівництвом. Йому видається, мовляв, при владі в Україні – "неосвічені люди, які постійно брешуть та відступають від прийнятих рішень".
  • Також Медведєв у своїй статті написав, що вважає шкідливими контакти з чинним керівництвом України. Представник Кремля запропонував дочекатися появи в Україні "притомного керівництва, яке націлене не на тотальну конфронтацію з Росією".