Спілкувався телефоном з людиною, а вона не могла говорити, – священник про COVID-19

4 грудня 2021, 12:42
Читать новость на русском

Священник УГКЦ Тарас Михальчук розповів, коли зрозумів, що коронавірус є важкою хворобою. Отець пригадав, що це трапилось тоді, коли спілкувався телефоном з хворою людиною.

Настоятель Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла у Львові пригадав, що хвора людина не могла говорити. Про це отець розповів у інтерв'ю журналістам 24 каналу. 

До теми Вакцинуватися не гріх, купувати COVID-сертифікати – гріх, – інтерв'ю зі священником УГКЦ

Священник розповів, коли зрозумів, що COVID-19 – важка хвороба

Отець пригадав, що став настоятелем храму фактично на початку пандемії – різниця була всього місяць. Саме священник хоронив учасника АТО, який помер від коронавірусу. 

"Пригадую, що я був чи не першим священником в місті, який після оголошення локдауну мав похоронити людину", – пригадав отець. 

Він пояснив, що мав страх, що може когось заразити, навіть не відчуваючи, що хворий. Адже отець спілкується з великим колом людей.  Проте запевнив, що насправді не хворів на COVID-19 за весь проміжок часу.

Та серед моїх друзів багато було хворих, багато хто відійшов навіть у вічність. Я зрозумів, що хвороба є важкою, коли спілкувався телефоном з людиною, а вона не могла говорити, їй не вистачало повітря,
– пояснив Тарас Михальчук.

Саме тому у квітні, коли у священників з'явилася можливість щепитись, то отець та його дружина отримали вакцину AstraZeneca.

Отець Тарас Михальчук закликав не купувати COVID-сертифікати: дивіться відео


Коротко про пояснення отця про коронавірус

  • Тарас Михальчук розповів, що релігія і віра зовсім не суперечать тому, щоб робити вакцини. Отець пояснив, що вакцинація – це не гріх. 
  • Священник розповів, що серед кола його друзів-священнослужителів, зокрема з Гарнізонного храму, 95% вакцинованих. Водночас є такі, що мали COVID-19, тому через певні приписи наразі не вакцинуються.
  • Ба більше, щодо покупки COVID-сертифікату – це ще гірше, ніж осуд. Тому що тут є об'єктивна дія, матеріальна дія, обман.