Виховання української влади, – Фесенко прокометував публікації про Байдена та Зеленського

15 березня 2021, 16:32
Читать новость на русском

У низці американських ЗМІ почали з'являть публцікації щодо розмови Джо Байдена та Володимира Зеленського. Це нагадує специфічну тактику "виховання" українського керівництва.

Таку думку озвучив політолог Володимир Фесенко. Він пояснив: "Тактика Байдена щодо Зеленського мені дуже нагадує тактику, яку використовував Путін у 2019 році".

До теми Україна не повинна розраховувати на чек з певною сумою від США, – Дубовик

"У чому її суть: "ти спочатку виконай, що я хочу, а потім я подумаю, зробити щось, чи ні". Тоді мовилося про зустріч у нормандському форматі, а зараз – про телефонний дзвінок", – сказав Фесенко.

Він зауважив, що відповідна тактика – не зовсім правильна.

Публікації щодо телефонної розмови президентів – невипадкові

Водночас політолог припустив, що публікації американських ЗМІ про ситуацію довкола розмови президентів США та України – невипадкові.

Це витоки. Читаючи їхній (публікацій – 24 канал) зміст, є таке враження, що є одне джерело оцінки української ситуації – Олексій Гончарук,
– вважає Володимир Фесенко.

Довідка. 14 березня низка американських ЗМІ опублікувала статті, в яких мовилося про те, що адміністрація президента США Джо Байдена нібито намагається спонукати президента Володимира Зеленського боротись із корупцією в Україні – саме тому розмова глав держав досі не відбулась.

За його словами, проблеми, про які згадує американська преса – є, але їхня оцінка дуже спрощена. Небезпека полягає у тому, що у США не зовсім адекватно сприймають реальну ситуацію та проблеми в Україні, пояснив Фесенко.

Зараз реальна проблема – на Донбасі, загострення військово-політичної ситуації, от на цьому треба концентруватися. Також треба спільно визнати і узгодити подальші дії щодо посилення ефективності антикорупційних інституцій,
– сказав політолог.

Також Володимир Фесенко наголосив, що у випадку, якщо США хочуть реальної співпраці, зокрема у галузі стимулювання реформ, мають бути конкретні люди, які в США ретельно займаються українським питанням, а не "цитують колишніх українських високопосадовців".

Володимир Фесенко про відносини між президентами США та України: дивіться відео