OpenAI нарешті запустила GPT Store – магазин користувацьких чат-ботів

11 січня 2024, 11:30
Читать новость на русском

Джерело:

Engadget

У середу ввечері компанія OpenAI представила свій магазин GPT Store. Він дає змогу розробникам розповсюджувати власних чат-ботів на основі мовної моделі GPT. Наразі на платформі представлено близько 3 мільйонів чат-ботів, створених користувачами. Очікується, що з часом магазин надасть розробникам можливість монетизувати свої творіння.

Створення чат-ботів у GPT Store не вимагає навичок програмування, що робить його доступним для широкого кола розробників. Платформа, оснащена впорядкованим рубрикатором і системою пошуку, що полегшує навігацію для пошуку чат-ботів з конкретними функціональними можливостями.

Читайте на сайті Samsung представила своє бачення штучного інтелекту "для всіх" на виставці CES 2024

Приклади користувацьких чат-ботів включають освітні інструменти для дітей, збірники рецептів коктейлів та низку інших різноманітних помічників у різних напрямках. OpenAI має намір додавати нових чат-ботів до магазину щотижня.

Нова підписка на ChatGPT

Цього тижня OpenAI представила новий план підписки, орієнтований на корпоративних клієнтів, вартістю 25 доларів з людини на місяць. Ця підписка надає невеликим компаніям-розробникам ШІ доступ до інфраструктури та мовних моделей OpenAI.

Корпоративний тарифний план, вперше оголошений у серпні минулого року, спрямований на задоволення потреб великих бізнесів, які використовують штучний інтелект.

Там можна заробити?

Можливість монетизувати користувацькі чат-боти наразі недоступна, однак OpenAI планує реалізувати цю функцію до кінця березня. Крім того, розробники в США отримуватимуть винагороду залежно від популярності їхніх чат-ботів у магазині GPT Store.

Дивіться також OpenAI пропонує медіа гроші за матеріал для навчання штучного інтелекту: які суми готові платити

Нагадаємо, що запуск магазину додатків спочатку був запланований на кінець листопада, однак він зіткнувся із затримками через суперечки, пов'язані з відставкою і подальшим поверненням на посаду генерального директора Сема Альтмана.