Google Пошук додає функцію перевірки граматики на основі штучного інтелекту
Джерело:
EngadgetПроводячи пошук у Google ми можемо бути впевнені, що навіть у випадку введення помилкового слова, система все одно запропонує нам виправлення і знайде потрібні результати. Але компанія вирішила іти ще далі й представляє засіб перевірки граматики на основі ШІ.
Нова функція нагадує роботу сервісу Grammarly. Тепер сервіс надає граматичну перевірку, яка може аналізувати побудову фрази або речення й пропонувати пропозиції, якщо щось здається неправильним.
Дивіться також Google хоче взяти інтернет під контроль? Компанія представила стандарт Web Integrity API
Як це працює
Введення фрази на кшталт "grammar check", "check grammar" або "grammar checker" забезпечить активацію інструменту, як помітило видання 9to5Google. Але пошук все одно може запропонувати граматичні підказки, навіть якщо ви не додасте одну з цих фраз до запиту.
Якщо інструмент помітить помилку, в тому числі орфографічну, Google перепише речення і вкаже, що змінилося. Ви легко зможете скопіювати виправлену фразу або речення, просто навівши на неї курсор. Якщо ваша граматика буде бездоганною, інструмент покаже вам зелену галочку.
Інструмент, звісно ж, працює на основі штучного інтелекту. Він не завжди може бути точним, особливо якщо ви просите його перевірити фразу або фрагмент, а не ціле речення. Якщо ви помітили щось не так у пропозиції (або хочете допомогти системі зрозуміти, що її виправлення було корисним), ви можете надати зворотний зв'язок.
- Інструмент поки що буде доступний лише англійською мовою, але варто зазначити, що він не працюватиме, якщо фраза або речення порушує правила пошуку.
- Він не перевірятиме граматику на наявність небезпечного, образливого, медичного, відверто сексуального чи терористичного контенту, а також всього, що пов'язано з насильством і кров'ю.
Багато людей, шукаючи щось у Google, зосереджуються лише на ключових словах і не пишуть повних речень або граматично правильних фраз. ШІ повинен буде зробити обґрунтоване припущення, чи хоче користувач, щоб його граматика була перевірена, чи ні. Інакше пошук може відсунути інформацію, яку шукають, ще далі вниз сторінки.