На що здатен витривалий ноутбук: ви будете здивовані

25 серпня 2021, 19:00
Читать новость на русском
СПЕЦПРОЄКТ

Приємно працювати в офісі з кондиціонером, смачним печивом, кавоваркою, для відпочинку та іншими вигодами... А як щодо роботи в спеку та холод, по коліна у воді, на висоті пташиного польоту або взагалі в космосі? Для такого екстриму потрібні сталеві нерви – і витривалий ноутбук!

До речі, не обов’язково із захистом за військовими стандартами та прорезиненим корпусом. Вражаючі результати часом демонструють девайси, від яких і не чекали такої витривалості.

Цікаво Грайте з комфортом: ґеймерські аксесуари для тих, хто прагне перемоги

Які ноутбуки витримали й сходження на Еверест, і дворічне "відрядження" на орбіту – читайте про це далі.

Перший ноутбук, що підкорив Еверест

Зійти на найвищу вершину планети – важке випробування не лише для людини. Не витримуючи низьких температур, "непритомніє" навіть техніка.

Під час одного зі сходжень на Еверест в альпіністів були ноутбуки кількох брендів. І вже на висоті базового табору – 5 000 метрів над рівнем моря – у строю залишилися тільки "асуси". А підкорив Еверест ASUS U5, який узяв із собою керівник експедиції Вонґ Йонґфонґ. Цей ноутбук працював на висоті 8 848,43 метра!


Ноутбук ASUS U5, що підкорив Еверест / Фото Asus

Низькі температури викривають усі слабкі місця техніки. Витримати екстремальний холод без спецзахисту може лише бездоганно зроблене "залізо".

Не пропустіть Історія QWERTY та перший ноутбук з українською розкладкою

Робота на антарктичній станції "Академік Вернадський"

Наукові дослідження потребують потужної обчислювальної техніки, а в Антарктиці – ще й супернадійної. Рік і два місяці без перерв та збоїв, у режимі 24/7, забезпечував роботу українських полярників ноутбук ASUS Lamborghini. Цей жовтий "віл" виявився продуктивнішим та витривалішим за десктопних "зубрів", що працювали на самій станції.


ASUS Lamborghini показав свої можливості на полярній станції "Академік Вернадський" / Фото CNET

Завдяки ASUS Lamborghini дослідники завжди тримали стабільний Wi-Fi-зв'язок зі станційною мережею навіть на великих відстанях, згадує учасник 13-ї міжнародної експедиції на станцію "Академік Вернадський" Володимир Гойник.

Ноутбуки на орбітальній станції "Мир"

1998 року техніка ASUS блискуче дебютувала у космосі – усього через рік після виходу на ринок портативних комп'ютерів. Обидва ноутбуки ASUS без збоїв пропрацювали впродовж усієї 600-денної місії, тоді як пристрої інших виробників раз по раз перегрівалися й вимикалися.

Річ у тім, що в космосі тепловий потік поводиться інакше, ніж на Землі. І витримати тривалу експлуатацію в умовах мікрогравітації може лише техніка, у якій розсіювання тепла реалізовано бездоганним чином. Ноутбуки ASUS працювали день у день без єдиної проблеми.

До теми ТОП-7 українських YouTube-каналів про технології: цікаво та корисно

Часто відповідальні фахівці, престраховуючись, вишукують техніку з військовим ступенем захисту. Щоб у жодному разі не підвела! Хоча, якщо робота відбувається не в умовах невагомості чи вічної мерзлоти, достатньо будь-якого комп'ютера від виробника, що не визнає компромісів із якістю.

Ви архітектор, фінансист, дизайнер, IT-спеціаліст, професійний геймер? Багато їздите, часто працюєте в дорозі? Ноутбук ASUS стане для вас найкращим помічником! Витривалість цієї техніки було перевірено в найсуворіших місцях планети й навіть за її межами . Тож переходьте за посиланням і обирайте свій ASUS!