Відповідь на це та інші питання ви знайдете на YouTubе-каналах про технології, які дібрала для вас редакція Техно 24.

Новини техніки Потужний ігровий монстр ROG Zephyrus M16 від Asus

Український ютуб невпинно розвивається. Однак він усе-таки доволі молодий, тож знайти справді якісний україномовний контент про технології не так просто. Ми переглянули чимало блогів, щоб відібрати для вас лише ті, що пропонують справді варту уваги інформацію.

Alpha Centauri

Команда ентузіастів створює різноманітні, цікаві та корисні відео про космос та індустрію. Діапазон тем вельми широкий – від принципів роботи орбітальної механіки до історії шатлів та пояснень на кшталт "що таке екзопланети і як їх шукати".

Канал активно розвивається, а центром спільноти є вебсайт із безліччю сторінок інформації про запуски, місії, технології та все, що стосується космосу.

Як марсоходи роблять селфі та де на знімках їхні "руки": дивіться відео

Цікава наука

Уже з назви зрозуміло, що канал – про науку. Автори добирають корисні науково-популярні відео й озвучують їх українською.

Тематика каналу дуже широка:

 • фізика,
 • астрономія,
 • біологія,
 • географія,
 • математика.

Інформація подається доступно, відео спеціально беруться максимально прості для сприйняття. Складні речі тут пояснюються цікаво та зрозумілою мовою, а тому ролики мають багато переглядів.

Найтриваліший еволюційний експеримент [Veritasium]

Tokar.ua

Адміністратор української "Вікіпедії" Назар Токар розповідає на своєму каналі чимало цікавого про те, як працюють технології, що вже увійшли до широкого вжитку, а також про нові винаходи. Окремої уваги вартий "ТехноКаст", що виходить на каналі: тут доступно розповідають про новини у світі технологій та суміжних із ним царинах.

Від Назара Токаря та його гостей ви дізнаєтеся:

 • чи можна довіряти VPN,
 • що таке "Дія City",
 • чи можемо ми мандрувати в часі,
 • які правила кібербезпеки та багато-багато іншого.

Війна за чипи: дивіться відео

Огляд UA

Дуже корисний канал для любителів техніки. Сюди варто завітати перед купівлею смартфона чи ноутбука. Автор каналу прискіпливо розбирає особливості роботи нових пристроїв, ділиться враженнями про них і дає чимало слушних рекомендацій покупцям. Тож хутчіш підписуйтесь на "Огляд UA"!

Огляд ASUS BR1100: ноутбук трансформер із підтримкою 4G

Не пропустіть ASUS показала моноблок Zen AiO 24 з екраном NanoEdge і аудіосистемою Harman Kardon

ASUS Україна

Цей канал, присвячений цілком технологіям та інноваціям ASUS, може по праву називатися піонером українського ютубу, адже працює аж із 2009 року і є виключно україномовним! Крім того, це перший україномовний канал серед виробників техніки.

Техніка ASUS представлена на українському ринку в широчезному асортименті, тож дуже зручно шукати інформацію про неї в одному місці.

На каналі – сила-силенна розпаковок і докладних оглядів ноутбуків, персональних ПК та інших приладів. А якщо увімкнете повідомлення, то завжди дізнаватиметеся першими про всі новинки цього бренду з презентацій, що тут транслюються наживо.

ROG Strix SCAR 15/17 (G533/733) – розпочни переможну серію: дивіться відео

Dima Maleev

Канал програміста, що живе й працює в Каліфорнії (США). Дмитро Малєєв розповідає про будні працівників IT-індустрії, про те, скільки вони заробляють та які податки сплачують, про недоліки техногігантів, а також робить огляди подій у світі високих технологій та про інші актуальні речі.

На каналі кілька рубрик:

 • Kitchen Nerd – ранкові понеділкові включення просто з кухні, відповіді на питання підписників;
 • Rude Nerd – блог про подорожі Америкою;
 • "Суб’єктивні новини": щоп'ятниці Дмитро розповідає про технології та події, які його зачепили, і дає їм суб’єктивну оцінку;
 • #Dima_Live – суботні інтерв’ю з цікавими людьми з різних професій та сфер.

Вимираючі професії в ІТ: дивіться відео

Цікаво ASUS представила в Україні флагманський смартфон Zenfone 8: дата продажів та ціна

Клятий раціоналіст

Науково-популярний канал, мета якого – розвіювати міфи й популяризувати науку та критичне мислення. Автор та ведучий Артем Албул спростовує хибні уявлення про буденні речі, які оточують нас, раз по раз викриває шкідливі маніпуляції.

Тематика каналу – загальнонаукова, але більшість його відео присвячено людському здоров’ю. Тож радимо на нього підписатися кожному, кому не байдужа якість його життя.

Чи шкодять вам нітрати?: дивіться відео