YouTube тепер сам може робити фони та допомагати блогерам з ідеями
Джерело:
The VergeНа нещодавньому заході "Зроблено на YouTube" гігант відеохостингу оголосив про низку інноваційних функцій, які використовують можливості генеративних нейронних мереж. Ці передові можливості повинні революціонізувати ландшафт створення контенту на платформі. Одним з таких став ШІ для допомоги в творчому процесі.
Однією з найяскравіших особливостей стала функція Dream Screen – новий інструмент, призначений для створення відео та зображень за допомогою нейронних мереж. Творці контенту можуть використовувати ці згенеровані візуальні ефекти як фон для своїх коротких відео, особливо у форматі Shorts.
Дивіться також Досить шукати пісні за назвою – наспівуйте їх у YouTube
Як це працюватиме
На початковому етапі ці відео та фото, створені штучним інтелектом, створюватимуться на основі введення користувачем. Однак YouTube натякнув на майбутні можливості, які дозволять творцям контенту реміксувати і редагувати існуючі відео за допомогою набору інструментів ШІ, відкриваючи нову сферу творчих можливостей.
Наживо було продемонстровано, як Dream Screen без особливих зусиль за лічені секунди створює фонові зображення на основі користувацьких сигналів.
Нові функції студії
Студія YouTube також отримає трансформаційне оновлення штучного інтелекту. Ця функція надасть творцям контенту генератор ідей на основі штучного інтелекту та конструктор схем для потенційних відео. Використовуючи персоналізовані рекомендації, засновані на вподобаннях аудиторії, творці контенту зможуть використовувати трендові теми та адаптувати свій контент відповідно до них.
Крім того, алгоритм навіть допомагатиме творцям підбирати відповідну музику на основі опису відео, спрощуючи творчий процес.
У рамках кроку, спрямованого на подолання мовних бар'єрів і розширення глобального охоплення, YouTube представив функцію дубляжу, керовану штучним інтелектом. Цей інструмент, розроблений фахівцями з команди Aloud в рамках стартап-інкубатора Area 120, дозволяє творцям контенту дублювати свої відео різними мовами, розширюючи доступність і привабливість їхнього контенту.
Дивіться також Google Meet тепер став більш функціональним завдяки підтримці сторонніх застосунків
Впровадження цих функцій штучного інтелекту провіщає потенційну зміну парадигми створення контенту на YouTube. Оскільки генеративні нейронні мережі поступово виходять на перший план, творці можуть розраховувати на переваги вдосконалених інструментів та автоматизації.
Примітно, що на тлі зростаючої популярності контенту, створеного штучним інтелектом, такі платформи, як TikTok, вже почали використовувати спеціальні теги для ідентифікації такого контенту, що знаменує собою інтригуючий розвиток у постійно мінливому ландшафті створення відео в Інтернеті.