Оголошення, зроблене Google на початку цього тижня, знаменує собою значний крок вперед для користувачів Meet, які прагнуть оптимізувати свій робочий процес. З появою сторонніх застосунків користувачі тепер можуть зручно встановлювати різноманітні програми для підвищення продуктивності, не виходячи з інтерфейсу Google Meet.

Дивіться також Тепер ви можете підключити чатбот Bard до свого акаунта в Google і всіх сервісів компанії

Як це працює

Щоб отримати доступ до цієї функції, користувачам просто потрібно перейти до категорії "Рекомендовані надбудови", розташованої у верхній частині панелі активностей. Звідти вони можуть вибрати і встановити ряд застосунків безпосередньо в свої наради всього в два кліки.

Доступні наступні застосунки:

  • Confluence,
  • Figma,
  • Lucidspark,
  • Miro,
  • Polly,
  • Read.ai.

На додаток до цієї функції в Google Meet також з'явилася кнопка "Отримати доповнення", яка надає користувачам пряме посилання на маркетплейс Google Workspace. Тут вони можуть дослідити та придбати додаткові доповнення, щоб ще більше кастомізувати свій досвід роботи з Meet.

Google співпрацюватиме з Miro

Крім того, Google оголосив про розширення співпраці з компанією Miro, партнерство з якою спочатку було анонсовано на 2022 рік. Починаючи з цього тижня, Miro буде безперешкодно відкриватися на платформі Google Meet. Раніше Miro відкривався лише в окремій вкладці поряд з Google Meet на бічній панелі.

Щоб отримати доступ до цієї інтеграції, користувачам пропонується встановити застосунок Miro з Google Workspace Marketplace.

Спробуйте зараз Створіть свій смайлик: кухня емодзі від Google тепер доступна усім користувачам

Згідно з повідомленням Google, ця нова функція вже доступна користувачам у доменних зонах швидкого релізу, а для решти користувачів її розгортання планується протягом наступних двох тижнів. Важливо, що можливість встановлювати сторонні додатки безпосередньо в Google Meet доступна для всіх користувачів Google Workspace.