Цілі та мрії покоління Z: 4 поради для того, щоб впоратися з викликами сучасності

2 серпня 2024, 09:19
Читать новость на русском

Джерело:

Forbes

Усім відомо, що кожне покоління має свої цінності і певну специфіку. Засновник і СЕО dcdx з'ясував, що мотивує покоління Z у їхній кар’єрі та житті.

За його словами, представники цього покоління інтегрують свої цінності та потреби в повсякденну роботу. Рот поділився даними, що 86% представників покоління Z вважають дотримання етикету на роботі важливим або дуже важливим.

Дивіться також Українські роботодавці мусять збільшувати працівникам зарплати

Як роботодавцям залучити до роботи покоління Z

Понад половина покоління Z ставлять етикет вище автентичності. Рот поділився шістьма науково обґрунтованими порадами для роботодавців, щоб залучити представників покоління Z і забезпечити їхнє процвітання в компанії.

Як залучити до роботи представників покоління Z:

  • припиніть стереотипувати покоління Z, як лінивих і ненадійних;
  • розумійте їхні цінності та кар'єрні потреби, які можуть відрізнятися від інших поколінь, але не є гіршими;
  • не намагайтеся повернутись до застарілих моделей роботи та змушувати покоління Z підлаштовуватись під них;
  • надайте можливість гнучкого графіка для досягнення балансу між роботою та особистим життям;
  • забезпечте адекватні зарплати та можливості для професійного зростання;
  • припиніть тиснути та погрожувати втратою роботи, щоб підтримати їхнє психічне здоров’я.

Поради для пошуку роботи мрії

Не знайти свою роботу мрії – найбільший страх для кожного четвертого представника покоління Z. Дослідження EduBirdie показало, що двоє з п’яти представників цього покоління цінують задоволення від роботи більше, ніж високу зарплату (31%) або безпеку на роботі (15%).

Як отримати роботу мрії:

  • знайдіть компанію, яка розділяє ваші цінності. Шукайте ролі, що відповідають вашим переконанням, і не погоджуйтесь на роботу, яка вам не подобається;
  • не намагайтесь знайти ідеальну роботу – задовольняйтесь прийнятною. Будьте реалістами та готовими до компромісів, але шукайте можливості для розвитку;
  • будьте готові робити жертви заради успіху. визначте свої пріоритети та будьте відкритими до компромісів, таких як відмова від роботи з дому в обмін на більшу зарплату;
  • не оцінюйте компанію тільки за посадою, зверніть увагу також на її співробітників. Вибирайте компанії з працівниками, які готові вам прийти на допомогу та мотивувати до роботи.

Рот стверджує, що сучасне лідерство та культура компанії формуються спільно, а не лише з верхівки. 

"Цей динамічний баланс став серцем нашої організації dcdx і є тим, що, на мою думку, змінює найуспішніші компанії світу", – резюмував він.