Власне виробництво зброї: шлях до незалежності чи необхідність?
Джерело:
Ян ВалетовЗеленський у США вкотре окреслив позицію України: жодних переговорів із ворогом, жодних компромісів. Росія має залишити окуповані території. Як відомо, Росія має інші плани з цього приводу.
Залежність від союзників або власний шлях
Ми не можемо домовлятися, оскільки це означатиме наше зникнення у короткостроковій перспективі. З'їдять і кісточки виплюнуть. Або навіть із кістками переварять.
Читайте також Хто справжній потопельник, або що відбувається між Україною та Польщею
Росіяни зупинитися не можуть через остаточну втрату репутації та можливість виникнення внутрішнього невдоволення владою. Ну і роздуту самооцінку "наддержави" куди подіти? Типу росіяни "ніколи не програють" або "росіяни своїх не кидають". Програють і кидають.
Уже минув понад рік, як репутація "наддержави" потонула у лайні, а авторитет бовтається на рівні африканських країн чи країн третього світу. Однак ніколи, навіть спливаючи кров'ю і захлинаючись у своїх екскрементах, Росія цього не визнає.
Її мобілізаційний потенціал вищий за наш у рази. Отже, ми можемо покладатися лише на технічні засоби, які переважають противника за якістю, технологіями та ефективністю.
Рекомендуємо Наслідки будуть катастрофічні: чому не можна забирати у місцевих бюджетів "військовий" ПДФО
Це означає залежність у схвалені будь-яких рішень. Або натякає на необхідність проєктувати свою зброю та будувати власне виробництво. Хто дівчину годує, той її танцює. А танець на нас чекає довгий... справжній марафон. Без власних напрацювань нам у цьому марафоні буде дуже складно.