Як у Росії намагаються зламати покоління незгідних

2 квітня 2017, 22:04
Читать новость на русском

У російських школах учням влаштовують допити та промивають мізки. Хочуть переконати молодь, що вона – лише інструмент у руках маніпуляторів.

Школярі та студенти якщо не основна, то все ж значна сила минулотижневих російських протестів. Вони, здається, не відчувають страху перед владою.

Один з них – томський 5-класник Гліб Токмаков. Його смілива промова про реформування країни блискавично розлетілась інтернетом.

Однак натякати на народовладдя, та ще й на мітингах, у Росії – зась. Упродовж тижня учителі, викладачі та рядові працівники освітніх закладів переконували підлітків – ходити на мітинги – все одно, що продатися.

І навіть якщо демонстранти мають чисті наміри, усе марно. Адже мітинги – проплачені, а молодь – лише інструмент брудних політичних ігор.

У деяких школах вчителі просили почистити сторінки у соцмережах.

У Самарі 2,5 тисячі студентів зігнали на форум "Екстремізму - ні". Причин зібрання губернатор, який і організував промивання мізків, не приховував – недільний мітинг. Тригодинну лекцію про шкоду протестів розбавили фільмом зі страшилками Майдану та війни в Україні.

Читайте також: Чим важливі протести у Білорусі та Росії для України

Схоже, молодь стає серйозною проблемою для російської влади, якщо та не шкодує сил, аби вгамувати протестні настрої.