Такий він є, – Зеленський про теперішні стосунки з Коломойським
Володимир Зеленський іноді спілкується із Ігорем Коломойським – навіть після "антиколомойського" закону. Іноді олігарх пише президенту смс-повідомлення.
"Людина холеричного складу"
Важливо МВФ затвердив програму для України: перший транш вже перерахували
Коломойський справді вважає, що прийнятий закон про банки – неправильний. Про це глава держави розповів в інтерв’ю "Українській правді".
На запитання, які стосунки зараз із бізнесменом, президент відповів із сміхом: "Які? Ну ти ж сам розумієш". Водночас спілкування між ним і Зеленським, за словами глави держави, триває.
Іноді буває. Він мені може написати смску: "зверніть увагу на енергетичну ситуацію в країні", "треба щось зробити з тарифами". Ну, такий він є. Він не згоден із одним, з другим, з третім, –
розповів Зеленський.
При цьому він наголосив, що "такий він (Коломойський – 24 канал) є" і це "людина холеричного складу".
"У нього свої думки, така людина, впливова людина. В Україні у нього є підприємства, зрозуміло, що він вже там 20-30 років, я не знаю, скільки в бізнесі. А у нас бізнес і політика – це речі, які, на жаль, одне без одного не можуть жити. При чому, на жаль, мені здається, це в кожній країні, додав глава держави", – додав президент.
"Групи" Коломойського в Раді
Володимир Зеленський наголосив, що у "Слузі народу" не "група" бізнесмена, а прихильні до нього нардепи. Як приклад президент назвав Олександра Дубінського, водночас додав, що "деякі речі вони роблять дуже неправильно".
Загроза тільки одна – коли вони починають сваритися і рубатися всередині партії "Слуга народу". І це дуже неправильно, це найголовніше. Чи є в цьому загроза? Думаю, що ризик є,
– вважає Зеленський.
Більше про закон Набрав чинності "антиколомойський" закон про банки: він є необхідним для співпраці з МВФ
"Антиколомойський" законопроєкт: що треба знати
- Президент наголошував, що закон про банки – остання умова для співпраці з МВФ. Він набув чинності 23 травня.
- Після голосування за нього в першому читанні 16 квітня нардепи, який пов'язують з Ігорем Коломойським, внесли в нього понад 16 тисяч правок. Комітет врахував лише 300 технічних.
- Водночас Рада ухвалила зміни до регламенту, які запобігають тривалому блокуванню розгляду законопроєктів численними правками.
- Закон фактично виключає повернення банків їхнім ексвласникам навіть у тому разі, якщо націоналізація буде незаконною.
- Компенсацію колишні власники зможуть отримати лише грошима. Саме через цей та низку інших пунктів закон назвали "антиколомойським", зважаючи на судову тяганину із націоналізацією "Приватбанку" та його колишніми власниками – Коломойським і Боголюбовим.