Які відомі зірки стали майстрами одного із найдавніших ремесел на землі

17 грудня 2015, 22:06
Читать новость на русском

Спершу вони сяють у кіно та на сцені. А тоді ідуть на заслужений відпочинок, щоб осягнути виноробство. Серед зірок чимало майстрів виготовлення цього давнього напою.

Бред Піт та Анджеліна Джолі

Ця пара, окрім того, що знімається у фільмах і виховує шістьох дітей, встигає ще й займатися власними виноградниками на півдні Франції. Там виробляють рожеве вино. 2012 року, за версією авторитетного видання "Вайн Спектейтор", воно було визнане найкращим рожевим вином у світі.

Покупці теж його люблять: у США перші шість тисяч пляшок розпродали за годину. Зараз темпи дещо повільніші, утім вино Джолі-Пітт на полицях довго не залежується.

Кайл Маклахлен

Уже понад десять років у справі й Кайл Маклахлен, відомий за серіалами "Твін Пікс" та "Секс і місто". Він займається виробництвом вина разом із бізнес-партнером: у їхній власності виноградники у штаті Вашингтон. Після Каліфорнії це найсприятливіше місце у США для виготовлення напою.

Маклахлен дуже любить свою справу, а критики обожнюють його вино. Ціна за пляшку немала: 60 доларів, при тому, що вино в Америці, зазвичай, учетверо дешевше. Але знавці кажуть, що пляшки від Маклахлена вартують кожного цента на ціннику.

Стінг

Небайдужість Стінга до вина вилилась у те, що зараз він має у власності сотню гектарів виноградників в Італії. У винному бізнесі співаку допомагає і дружина. Щороку у продаж надходить 30 000 пляшок їхнього виробництва. А щоб покупці точно знали, що купують вино від іменитого співака, назву його пісні дають кожному новому врожаю.

Френсіс Форд Коппола

гріх не згадати про Френсіса Форду Копполу — п'ятиразовий володар "Оскара" і автор безсмертного фільму "Хрещений батько". Але можна насолоджуватися не лише його фільмами. Коппола живе в каліфорнІйській долині Напа — столиці американського виноробства. У нього 2 000 гектарів виноградників, обсяги виробництва — мільйони пляшок у рік, компанія Копполи — у десятці світових експортерів каліфорнійського напою. З його виноградників роблять як елітне вино, вартістю двісті доларів за пляшку, так і "демократичне" десятидоларове.

Дивіться також: Які захмарні суми віддають за старовинні вина