США та Європа можуть поглинути Росію у військовому виробництві, – ексконгресмен Кінзінгер
- Лідери НАТО уклали угоду про створення нового командного центру в Німеччині для надання додаткової допомоги та озброєння Україні за ініціативи Дональда Трампа.
- Ексконгресмен-республіканець Адам Кінзінгер вважає, що США та Європа можуть об'єднатися, щоб поглинути Росію у сфері військового виробництва.
- Інвестування у внутрішні виробничі потужності та спільне виробництво боєприпасів можуть підвищити обороноздатність та ефективність допомоги Україні.
За ініціативи кандидата в президенти США Дональда Трампа, лідери НАТО домовилися про створення нового командного центру в Німеччині, який координуватиме допомогу та надаватиме Україні додаткове озброєння.
Колишній конгресмен-республіканець США Адам Кінзінгер в етері 24 Каналу назвав таке рішення корисним. Він вважає, що Європа та Сполучені Штати Америки можуть об'єднатися та поглинути Росію у сфері військового виробництва.
Цікаво Мобілізація в Україні працює, Росія втратить домінацію до зими, – The Telegraph
Про спільну допомогу США та Європи
Адам Кінзінгер вважає, що США відіграють провідну роль щодо НАТО та безпеки в усьому світі. Позитив рішення про створення нового командного центру в Німеччині полягає у тому, що Європа активізується. Хоча довгий час відпочивала та покладалася на захист з боку Штатів.
Одна з найкращих речей, яку можуть зробити США та Європа, щоб захистити майбутню допомогу Україні, – інвестувати у внутрішні виробничі потужності. Штати уже цим займаються, і тому тут відбулися певні зрушення. Європейські країни також мають долучатися та виробляти боєприпаси калібру 155 міліметрів та стволи для артилерії.
Це не приносить великих грошей компаніям, але є дуже важливим у російсько-українській війні. Маємо не просто відповідати Росії, а перевершити її щодо підготовки економіки до війни. США разом з Європою приблизно у 20 – 30 разів більші за Росію. Якщо вкладати розум у цю "гру", можемо поглинути їх з погляду військового виробництва,
– наголосив колишній конгресмен-республіканець США.