6 найгарніших ялинок світу у 2024 році

27 грудня 2024, 16:43
Читать новость на русском
СПЕЦПРОЄКТ

Традиція прикрашати ялинку перед Різдвом є у більшості країн світу. Щороку перед різдвяно-новорічними святами кожне місто оздоблює своє дерево і на деякий час воно стає головною туристичною пам'яткою.

Кожна ялинка гарна по-своєму, адже вона дарує людям дух Різдва та Нового року. Однак є ті, які вирізняються найбільше – про найкращі ялинки світу у 2024 році розповідає сервіс TranferGo.

Дивіться також Куди поїхати в Європі на свята: 5 небанальних варіантів

Нью-Йорк, США

Ялинка біля Рокфеллер-центру у Нью-Йорку щороку приваблює натовпи туристів. Вона навіть стала культовою після виходу фільму "Сам удома-2". Найбільша особливість цієї ялинки полягає в тому, що вона максимально традиційно оздоблена і майже не змінюється з року в рік. У ній є все, що потрібно – дуже багато блиску.

Цьогорічне живе дерево висотою 23 метри. Воно прикрашене 50 тисячами вогнів різних кольорів та тривимірною зіркою Swarovski з 3 мільйонами кристалів.

Ялинка стоятиме до середини січня, після чого піде на перероблення для благодійної організації, яка будує та ремонтує домівки для знедолених.

Краків, Польща

Цього року ялинку на головній площі Кракова багато хто назвав однією з найкрасивіших у світі.

Це також натуральна ялина – вона прикрашена 26 тисячами енергоощадних ліхтариків, які змінюють колір, і 64 орнаментами, які нагадують бурульки.

Також дизайнери заховали у ній тисячі іграшок, оздоблених візерунками у стилі вавельських гобеленів, тож їх неймовірно цікаво роздивлятися.

Ялинка у Кракові стоятиме до 2 лютого.

Париж, Франція

Цьогоріч Франція відійшла від стандартної традиційної ялинки, однак зробила це справді зі смаком.

Культова ялинка у Galeries Lafayette вражає своїм неймовірним дизайном, який розробив молодий та амбітний митець Кевін Джерманьєр.

На перший погляд, ця ялинка виглядає досить мінімалістично, але насправді у ній є 20 тисяч ліхтариків, які оживають кожні 30 хвилин.

Сідней, Австралія

Головна ялинка Сіднею нагадує велику мармеладну цукерку. Вона стоїть на Мартін Плейс, яке називають "громадянським серцем" міста.

Ялинка прикрашена понад 110 тисячами світлодіодних ліхтариків та 3,4-метровою зіркою, яка змінює колір, а також 330 глянцевими кульками.

Крім цього, 800 гілок дерева вбрані у 15 тисяч бутонів, які представляють 9 різних видів австралійських квітів.

Цю ялинку можна буде побачити до 3 січня 2025 року.

Прага, Чехія

Головна ялинка Чехії традиційно стоїть на Староміській площі. Це живе дерево, оздоблене у червоні, золоті та срібні прикраси. Ялинку осяюють понад 110 890 світлодіодних ліхтарів.

Перед деревом стоять вертеп та світлова брама з янголятами, які нагадують про традиційне Різдво.

Чудове видовище супроводжується симфонічною поемою Má vlast відомого чеського композитора Бедржіха Сметани – цьогоріч країна вшановує 200-річчя від його дня народження.

Побачити святкову ялину на Староміській площі у Празі можна до 6 січня 2025 року.

Вільнюс, Литва

На Соборній площі у Вільнюсі красується жива 15-метрова ялинка, яку "помістили" всередину різдвяної іграшки. Так, над деревом розмістили велику алюмінієву 3D конструкцію, яка нагадує силует ялинкової прикраси. Всередину цієї кульки можна знайти та роздивитися усе зблизька.

Загалом на оздоблення ялинки та цієї конструкції пішло 7 кілометрів гірлянди. Найприємніше, що понад 80% прикрас є переробленими чи адаптованими для повторного використання.

Цю ялинку можна побачити наживо до 6 січня.

Нагадаємо, що допомогти матеріально рідним в Україні можна з будь-якої точки Європи. Для цього варто скористатися послугами міжнародного сервісу TransferGo. Процес буде швидким, зручним та за вигідним курсом. А якщо долучитися до програми "‎Запроси друга", можна ще й отримати приємні грошові бонуси.