![Анастасія Кушпіт](https://24tv.ua/resources/photos/tags/201907/6873.png?v=1680695268000&w=213&h=190&fit=outside&output=webp)
Анастасія Кушпіт
Редакторка стрічки новин
Магістриня журналістики, освіта – ЛНУ ім. Івана Франка. До команди 24 Каналу приєдналась у 2019 році. Розкриваю теми повномасштабного вторгнення, пишу про події на фронті, ситуацію в Україні.
Магістриня журналістики, освіта – ЛНУ ім. Івана Франка. До команди 24 Каналу приєдналась у 2019 році. Розкриваю теми повномасштабного вторгнення, пишу про події на фронті, ситуацію в Україні.