Зрадники у Криму: як держава покарає запроданців Батьківщини
У свіжому випуску програми "Крим. Реалії" спеціально для Телеканалу новин "24" від "Радіо Свободи", — 276 суддів та 144 працівники прокуратури поміняли Батьківщину. Українська влада намагається заарештувати усе майно, яке належить зрадникам України.
Також у випуску:
У списку зрадників України опинились 5 Героїв України.
Військові та міліціонери, судді та депутати на окупованому півострові — загалом кілька тисяч чоловік, перейшли на службу до російських окупантів. За зраду їм прийдеться відповідати.
Боротьба України за своє майно у Криму. За попередніми даними, матеріальні втрати української держави становлять мільярди доларів, це суми статутних капіталів понад 20 українських підприємств з Криму.
Цього тижня російський президент Володимир Путін відвідав Крим, де зібрав нараду щодо перспектив туристичної галузі. Самопроголошена влада півострова готувалась із помітним завзяттям.
Працівники одного із заводів у Керчі вийшли на страйк, протестуючи проти низьких зарплат. Кількасот людей зібралися біля воріт підприємства з плакатами. Завод належить компанії "Укртранслізинг", що у свою чергу є власністю Ріната Ахметова.
Євпаторія залишається без оновлення громадського транспорту. Після анексії півострова, курортне містечко залишилося без трамваїв, бо раніше їх завозили з Чехії.
Гість студії:
Перший заступник прокурора АР Крим Назар Холодницький.
Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини.
Олександр Янковський, журналіст "Радіо Свобода".