З'явилися нові деталі про зв'язки Путіна з кримінальним авторитетом Петербурга
Журналісти розповіли про зв'язки президента Росії Володимира Путіна з кримінальним авторитетом Петербурга Іллею Трабером.
Відповідне розслідування опублікували на ресурсі "Дождь".
Виявляється, що глава Кремля веде справи та тісно спілкується із Іллею Трабером, якого уряд Іспанії розшукує за відмивання грошей та причетність до злочинних угруповань.
Читайте також: В Путіна з’явився новий "фаворит": ЗМІ назвали ім’я
Зокрема, зазначають, що Ілля Трабер – єдиний із живих так званих кримінальних авторитетів. Крім того, це єдина людина, дружбу з якою Путін привселюдно визнає. Так, через свого прес-секретаря Дмитра Пєскова Путін підтвердив знайомство не тільки з Трабером, а й ще одним авторитетним підприємцем – Дмитром Скігіним. Останній помер від раку у Ніцці у 2003 році.
Проте, маріонетки керманича Кремля прикривають його і кажуть, що вони знайомі тільки через те, що Трабер часто звертався до Путіна, коли будував власний бізнес – "Петербурзький нафтовий термінал". Та в розслідуванні йдеться, що вони разом займалися "Антикваром".
"Петербурзький нафтовий термінал" став першим дійсно серйозним бізнесом Трабера. Утім, "звертатися щодо тих чи інших питань" до держави він звик ще від часів знаменитого "Антиквару". Розділивши долю у своєму антикварному салоні з місцевою владою (формально частка була оформлена на дружину Трабера), він отримав і монополію на торгівлю антикваріатом в Петербурзі, і нерухомість в центрі міста,
– йдеться у розслідуванні.
"Антиквар" фактично перебував під протекторатом подружжя тодішнього мера Петербурга Анатолія Собчака, під чиїм керівництвом на той час працював Путін. Вдова Собчака Людмила Нарусова часто відвідувала салон авторитета Трабера. Крім того, за її словами, Трабер на її прохання перерахував значну суму грошей на відкриття першого в СРСР хоспісу.
Читайте також: "Сильною рукою Путін править руською землею": з’явилася нова хвалебна пісня про президента Росії
"Антикваріат – це вид бізнесу, в якому повинно бути злиття державної влади та грошей приватних бізнесменів. Система проста – ми створюємо спільне підприємство з містом. 33% у ньому належать мерії, а 67%, які залишились, мені та моїм співробітникам на життя вистачить", – навели журналісти у приклад цитату Трабера із панегірика на його честь, який вийшов у газеті "Комерсант" у 1995 році.