Без звільнення Криму ми війну перекладемо на наших дітей, – кримський правозахисник
Перемогою над ворогом Україна вважатиме лише звільнення усіх наших територій – включно із Кримом. Однак на Заході побоюються, що ця умова може призвести до застосування ядерної зброї або затягнути війну на десятиліття.
Ця тема активно обговорюється у західних медіа. Держава-агресорка тривалий час намагалася просувати наратив "Крим навіки з Росією", і якщо Україна піде відвойовувати півострів – будуть неминучі наслідки. Про це 24 каналу сказав правозахисник, співзасновник правозахисної ініціативи "Крим.SOS" Алім Алієв.
Варте уваги Окупанти готуються, – кримчанин про окопи на пляжах півострова
Без звільненого Криму не буде перемоги України
Як зауважує правозахисник, наразі важливо працювати з нашими партнерами, зокрема – США. Неодноразово президент Джо Байден та голова Держдепу Ентоні Блінкен наголошували, що війна має завершитися деокупацією півострова. Безумовно, щотижня різні медіа пишуть різну аналітику. Одні зазначають, що Крим повернеться раніше, інші – що за нього доведеться поплатитися. Проте усе це, підкреслює Алієв, не дуже впливає на думку суспільства.
Ми усі прекрасно розуміємо, що без деокупації Криму неможливо закінчити війну. Якщо він залишиться під протекторатом Росії – це означатиме, що ми цю війну перекладаємо на наших дітей,
– підсумував співзасновник правозахисної ініціативи "Крим.SOS" Алім Алієв.
Коли Україна поверне Крим: які є думки
- У Міноборони спрогнозували, коли Україні вдасться повернути Крим. На думку генерал-майор у відставці Володимира Гаврилова, ЗСУ зможуть деокупувати півострів до кінця грудня цього року.
- За словами радника голови Офісу Президента Михайла Подоляка, наші військові звільнять АР Крим вже за пів року. Звідти тікатимуть усі окупанти, які цинічно привласнили наше майно.
- Річ у тім, що Крим є дуже вразливим та незручним об'єктом для ворога. На переконання Олексія Арестовича, якщо все зробити правильно, росіянам не вдасться втримати півострів.