Українські стартапи отримають 100 тисяч доларів від Google: які проєкти відібрали

13 червня 2024, 14:21
Читать новость на русском

Джерело:

Мінцифра

Фонд підтримки від Google відібрав 9 українських технологічних стартапів, які отримають по 100 тисяч доларів США на розвиток і масштабування своїх проєктів.

Які українські проєкти відібрали

Наразі відібрано 9 проєктів, серед яких є Ailand Systems –  системи автономних дронів для виявлення мін, BasaIT –  платформа для пошуку кадрів у технологічних компаніях, технологія Carbominer для захоплення вуглекислого газу з атмосфери та інші.

Читайте також: Новий рейтинг мільярдерів: Безос знову найбагатший, Ахметов – єдиний українець

Крім фінансової підтримки, Google також пропонує менторську допомогу та можливість отримати до 350 тисяч доларів у кредит від Google Cloud. Особливий акцент робиться на компаніях, що активно впроваджують штучний інтелект.

Фонд підтримки від Google — ініціатива, що підтримує розвиток української стартап-екосистеми в умовах війни. Грантові кошти допоможуть технологічним компаніям масштабуватися та будувати фундамент для післявоєнного відновлення України,
– йдеться у повідомленні.

Старт нової справи – це постійний рух, безліч завдань та безперервна комунікація. Тому так важливо, щоб авто, в якому ви проводите вагому частину робочого дня, сприяло продуктивності. Розуміючи це, Škoda Octavia пропонує сучасні асистенти руху, підвищений рівень захисту, сучасну мультимедійну систему, бездротове підключення телефону та низку інших опцій, які розширюють звичні можливості С-класу. Цей автомобіль забезпечує впевненість як на дорозі, так і у бізнес-процесах.

А загальний грантовий фонд програми складає — 10 мільйонів доларів.

Важливо! До 30 липня триває прийняття заявок на другий етап програми від Google.

 Мільйони доларів від Meta і Google

Meta і Google почали наввипередки пропонувати голлівудським студіям мільйони доларів. Ні, вони не прагнуть зняти про себе кіно чи серіал – йдеться про дозвіл навчати штучний інтелект на їхніх продуктах.

Як стало відомо, технологічні гіганти хочуть підписати ліцензійні угоди, щоб їхні моделі штучного інтелекту мали можливість працювати з якісними відео та створювати кращі ролики.