"Велика сімка" готова заборонити російські алмази: коли введуть обмеження
Джерело:
ReutersЦього тижня країни G7 планують обговорити 4 шляхи заборони російських алмазів. Кожен зі сценаріїв має противників, тому комунікація має бути гарячою.
G7 проти російських алмазів
Вже з 1 січня країни "Великої сімки" хочуть запровадити обмеження щодо російських алмазів на своїх ринках. Йдеться як і про легке саморегулювання, так і жорсткі обмеження імпорту. Саме тут є розбіжності, робота над якими триває понад рік.
Цікаво Мільярдер Бернар Арно – більше не друга найбагатша людина світу: хто та як його обігнав
Заборона G7 сильно вдарить по російському експорту алмазів, оскільки на країни G7 – США, Канаду, Японію, Німеччину, Великобританію, Італію і Францію – припадає 70% світового попиту на алмази,
– повідомляють експерти.
Свої пропозиції про обмеження щодо російських алмазів висунуть Бельгія, Індія, Всесвітня алмазна рада та французька група ювелірної промисловості. Їх повинні обговорити на зустрічі 19 жовтня.
Разом з тим варто очікувати й падіння пропозиції. Зараз Росія – найбільший виробник алмазів та забезпечує 30% світового попиту. Головна проблема обмежень полягатиме у відстежуваності походження коштовного каміння. Росія може використовувати для імпорту треті країни, як це часто робить для обходу санкцій.
Правила гри у сучасному бізнес-світі стрімко змінюються. Сьогодні як ніколи важливо дбати про баланс роботи та відпочинку, щоб мати сили та натхнення підкорювати нові бізнес-вершини. І Škoda Karoq легко допоможе з цим. З понеділка по п’ятницю будь на зв’язку навіть в дорозі за допомогою бездротового підключення телефону. А у вихідні сміливо рушай з родиною на відкриття нових місць, завдяки Off-Road режиму. І це далеко не все…Лідери G7 хочуть виступити з політичною заявою про обмеження алмазів з Росії вже з 1 січня 2024 року, але існують сумніви, що вони встигнуть вирішити усі технічні нюанси процесу.
Окрім того, Бельгія та Індія хочуть, аби на ринки G7 потрапляли саме через них, того ж вимагає і Франція. Світова організація хоче зробити акцент на децентралізації процесу, але поки не може знайти шлях, який дозволить втілити цю ідею.