Розквіт галузі: як розвинулися автобусні перевезення під час війни

2 вересня 2024, 07:19
Читать новость на русском

Джерело:

Укрінформ

Минулого року пасажиропотік з України склав аж 30 мільйонів громадян. Щонайменше 8 з них перетинали кордон на автобусах.

Приголомшливе зростання 

Як розповів заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач, минулого року пасажиропотік склав кілька десятків мільйонів пасажирів. З них 2 мільйони перетинали кордон на поїзді, ще біля 20 – власним транспортом. 

Читайте також Скільки українські магазини втрачають через генератори: суми вражають

Майже 8 млн пасажирів перевезли через кордон автобуси,
– додав він.

Розвивати бізнес легше, якщо під рукою власне авто, що відповідає вашому стилю життя. Так, бестселер Škoda Octavia – це баланс комфорту та функціональності. Нічого зайвого, тільки найкращі рішення, щоб полегшити щоденну бізнес-рутину. Матричні фари, бездротове підключення телефону, Front Assist та Cruise Control, тризонне кондиціювання та вибір режиму руху – це далеко не повний список “фішок”, які дозволять насолоджуватися кожною поїздкою.

У довоєнний 2021 рік автобусний пасажиропотік з України склав близько 1 мільйона громадян, тобто показник збільшився у 7 – 8 разів. 

Автобуси будуть в пріоритеті 

Україна продовжить розвивати автобусний напрямок, зокрема – перевезення великими комфортабельними автобусами. Завдяки цьому є можливість оптимізувати проходження кордону, позаяк офіційні міжнародні перевізники можуть скористатися послугами "єЧерги".

Зараз в середньому час очікування автобусів на кордоні становить близько 50 хвилин, натомість раніше доводилося чекати і по 7 годин. Що стосується туристичних автобусів, то вони майже не стоять у чергах.