Нафта цифрової ери: Тайвань за місяць експортував мікросхем на 44 мільярди доларів
Джерело:
ReutersШтучний інтелект збільшив попит на мікросхеми у десятки разів. Це стало золотою можливістю для Тайваню – одного з найбільших виробників.
Успіх на десятки мільярдів
Як повідомило Міністерство фінансів Тайваню, в серпні експорт мікросхем перевищив усі очікування та сягнув рекордного показника. Зростаючий попит дозволив місцевій галузі продати товарів аж на 44 мільярди.
Читайте також Ілон Маск і не тільки: хто може стати першим трильйонером у світі
Аналітики прогнозували зростання експорту на 7,35%, натомість він скочив на 16,8%. Цікаво, що експорт мікросхем з Тайваню зростає вже 10-й місяць поспіль.
Вартість експорту в серпні досягла рекорду, оскільки бізнес ШІ та високопродуктивних обчислень продовжував розвиватися, а міжнародні бренди накопичували нові продукти,
– йдеться в повідомленні місцевого міністерства.
Розвивати бізнес легше, якщо під рукою власне авто, що відповідає вашому стилю життя. Так, бестселер Škoda Octavia – це баланс комфорту та функціональності. Нічого зайвого, тільки найкращі рішення, щоб полегшити щоденну бізнес-рутину. Матричні фари, бездротове підключення телефону, Front Assist та Cruise Control, тризонне кондиціювання та вибір режиму руху – це далеко не повний список “фішок”, які дозволять насолоджуватися кожною поїздкою.
Зростання продовжиться
У Тайвані очікують, що новий рекорд – це далеко не межа і зростання продовжиться. Саме зараз експорт мікрочипів повинен вступити у піковий сезон, адже західні ринки будуть поволі готуватися до святкових покупок.
TSMC – найбільший у світі контрактний виробник мікросхем, наразі є головним постачальником для Apple, Nvidia та інших технологічних гігантів, тож проблем з попитом точно не буде.
Раніше ми писали про те, що Китай за 6 місяців витратив на обладнання для виробництва мікросхем більше, аніж Тайвань, США та Південна Корея разом узяті.