Гонка на мільярди

Як свідчать дані SEMI (Асоціація виробників мікросхем), у першому півріччі 2024 року Китай витратив на обладнання для виробництва чипів 25 мільярдів доларів. Це більше, аніж спільний показник США, Тайваню та Південної Кореї.

Читайте також Інвестиції в енергетику: нові можливості поза межами атомних технологій

Аналітики очікують, що загальні річні витрати Китаю на виробництво мікросхем перевалить за 50 мільярдів доларів. Тим паче, що йдеться про інвестиції в нові заводи.

Старт нової справи – це постійний рух, безліч завдань та безперервна комунікація. Тому так важливо, щоб авто, в якому ви проводите вагому частину робочого дня, сприяло продуктивності. Розуміючи це, Škoda Octavia пропонує сучасні асистенти руху, підвищений рівень захисту, сучасну мультимедійну систему, бездротове підключення телефону та низку інших опцій, які розширюють звичні можливості С-класу. Цей автомобіль забезпечує впевненість як на дорозі, так і у бізнес-процесах.

Навіщо Китай витрачає шалені гроші на мікросхеми

У Пекіні припускають, що США будуть посилювати експортний контроль інноваційних чипів, щоб залишитися лідером у галузі штучного інтелекту. Щоб не залишитися поза конкуренцією, Пекін готовий витрачати космічні суми вже зараз, поки є нагода налагодити власне виробництво мікросхем.

Цікаво, що саме у Китаї багато американських компаній роблять мікросхеми. Наприклад, більш як третина доходів компаній Applied Materials, Lam Research і KLA припадає саме на китайське виробництво.