Графіки відключень у Львові вводять за розпорядженням Укренерго, коли в українській енергосистемі виникає дефіцит потужності. Варто зазначити, що періоди в графіку розділені по одній годині.

Дивіться також Яка ситуація в енергосистемі України сьогодні

Як вимикатимуть світло у Львові 25 липня

У зв'язку з частою відміною та впровадженням черг погодинних відключень за розпорядженням НЕК "Укренерго" повідомляємо вас, що від 25 липня 2024 року у графік будуть вноситись зміни відповідно до вказівок "Укренерго" задля дотримання рівномірного розподілу вимкнень по чергах ГПВ. Слідкуйте за оновленням інформації на наших офіційних сторінках соцмереж та на сайті,
написали в обленерго о 17:50.

Відключення світла у Львові 25 липня / Фото Львівобленерго

Якою була ситуація 24 липня

Ситуація зі світлом покращилася, а тому відключень світла 24 липня стало менше. Спершу повідомлялося, що за розпорядженням Укренерго, в період з 8:00 до 20:00 і з 22:00 до 24:00 діятиме всього одна черга відключень. В інші години обленерго будуть застосовувати дві черги одночасно.

Однак згодом у Львові взагалі скасували відключення з 09:00 по 18:00. Тож у місті загалом вимикатимуть світло на 3 – 5 годин протягом доби.


Відключення світла у Львові 24 липня / Інфографіка Львівобленерго

Раніше у Львівобленерго звернули увагу на те, що періоди відключень у графіку розділені по одній годині.

Закликаємо всіх економно використовувати електроенергію і не вмикати потужні електроприлади, аби запобігти відключенням,
– писали у Львівобленерго.

Як дізнатися свою групу відключень

Свою групу відключень у Львові за декілька кліків можна дізнатися на сайті обленерго.

Раніше в обленерго зауважили, що тижневі графіки відключень тимчасово не діють. Причиною стала аномальна спека. Тож людей закликали користуватися винятково щоденними повідомленнями про відключення.

Зважаючи на великі обсяги обмежень споживання потужності від НЕК "Укренерго", у межах тижневих графіків проблемно забезпечити пропорційний розподіл часу відсутності/наявності електроенергії між групами на кожну добу,
написали у Львівобленерго.

Іноді час застосування графіків відключень може скорочуватись. Це може бути пов'язано зі зменшенням споживання, а іноді з погодними умовами.

Тобто якщо ви бачите інформацію, що цього дня відключення будуть відбуватися не цілу добу, а, до прикладу, з 01:00 до 13:00, дивіться свою групу погодинних відключень і шукайте, коли у вас буде знеструмлення саме в цьому часовому проміжку. Буває таке, що може пощастити й у вас взагалі не вимикатимуть світло у вказаний період.