В обхід України: Угорщина знайшла альтернативний шлях для постачання нафти з Росії

21 серпня 2024, 17:24
Читать новость на русском

Джерело:

ЄП

Угорщина намагається уникнути дефіциту нафти, що може бути спричинена частковою забороною України на транзит російської нафти через свою територію.

Угорщина таки отримуватиме нафту та газ з Росії

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто заявив, що країна завершує переговори щодо забезпечення поставок нафти. Це стало актуальним після того, як ускладнився транзит російської нафти, що постачається "Лукойлом" через територію України.

Читайте також: Не такий страшний вовк: як санкції України проти "Лукойл" вплинуть на бюджет Росії

Водночас Сіярто висловив невдоволення щодо відмови Європейського Союзу допомогти Угорщині в розвʼязанні питання транзиту нафти "Лукойлу" через Україну. Він зазначив, що Україна нібито порушила Угоду про асоціацію, і звинуватив ЄС у бездіяльності.

Тому зараз повним ходом йдуть переговори щодо забезпечення збалансованого постачання нафти для Угорщини в довгостроковій перспективі, попри українські заходи та на те, що Європейська комісія нам не допомагає,
– додав Сійярто.

Правила гри у сучасному бізнес-світі стрімко змінюються. Сьогодні як ніколи важливо дбати про баланс роботи та відпочинку, щоб мати сили та натхнення підкорювати нові бізнес-вершини. І Škoda Karoq легко допоможе з цим. З понеділка по п’ятницю будь на зв’язку навіть в дорозі за допомогою бездротового підключення телефону. А у вихідні сміливо рушай з родиною на відкриття нових місць, завдяки Off-Road режиму. І це далеко не все…

Міністр запевнив, що постачання газу до Угорщини не зазнає труднощів, попри бойові дії в Курській області Росії, де знаходиться газорозподільча станція "Суджа". Газ переважно постачається з Росії, і проблем з цим немає, зазначив міністр.

Енергопостачання Угорщини забезпечене, попри всі виклики, про які ви добре знаєте,
– сказав угорський міністр.

За його словами, переговори "вже наближаються до фінішної прямої", і тому "можна гарантувати довгострокове постачання нафти в Угорщину, попри дії та недбалість з боку Києва та Брюсселя".