Британія анонсувала відправку в Україну ескадрильї Challenger 2: відео роботи танків

12 березня 2023, 20:14
Читать новость на русском

Західні партнери, зокрема Лондон, пообіцяли надати Україні бойові танки. Також у міноборони Британії показали, як працюватиме ця техніка на полі бою.

Від початку широкомасштабного вторгнення Британія є тією країною, яка непохитно підтримує Збройні Сили нашої держави. Як відомо, українські військові проходять навчання на території Сполученого Королівства, зокрема, опановують те, як користуватися бойовими танками Challenger 2.

Читайте також Чим британський танк Challenger 2 відрізняється від Abrams чи Leopard 2

Ці танки допоможуть повернути території

У неділю, 12 березня, на офіційній сторінці міноборони Британії з'явилося відео, на якому видно те, що Challenger 2 "вміють робити найкраще".

В рамках пакета значної бойової потужності, аби допомогти Україні протистояти вторгненню та повернути свою територію, Велика Британія відправить в Україну ескадрилью танків Challenger 2,
– також йдеться в підписі до ролика.

Зауважимо, що коли мовиться про ескадрилью танків – то мається на увазі підрозділ цієї військової техніки у кількості від 12 до 24 одиниць. Власне, саме слово "ескадрилья" можна перекласти з французької як "маленький ескадрон" або ж "маленька бригада".

Challenger 2 демонструють свою потужність: дивіться відео МО Британії

Світ продовжує допомагати Україні: останні новини

  • Днями стало відомо, що Сполучене Королівство та Франція будуть спільно тренувати морських піхотинців Збройних Сил нашої держави. Про це домовились лідери обох держав – французький президент Еммануель Макрон та британський прем'єр Ріші Сунак.
  • Разом з тим згадаємо, що останніми місяцями на порядку денному питання щодо надання Повітряним силам ЗСУ винищувачів. Глава МЗС Дмитро Кулеба констатував, що для української дипломатії це дуже складне завдання – вмовити партнерів надати нам авіацію.
  • Окрім того, Дмитро Кулеба закликав Німеччину прискорити постачання артилерійських боєприпасів. За його словами, німецькі виробники зброї готові укладати контакти з українською стороною стосовно цього, однак в уряді ФРН не поспішають налагоджувати швидкі постачання.