Чому в Україні важко проводити конкурси на посади: пояснення Милованова
Будь-які конкурси в Україні проводити дуже складно. Це не залежить навіть від політичної ситуації.
Про це у програмі Катерини Соляр "Перехресний допит" на 24 каналі розповів радник глави Офісу Президента та директор Київської школи економіки Тимофій Милованов. Він зазначив, що найчастіше конкурси блокують через суди.
До теми Конкурс на посаду керівника САП зірвали: Україна провалила першу обіцянку для траншу МВФ
"За день проведення конкурсу (на посаду голови Бюро економічної безпеки – 24 канал), в середньому було 2 подачі в день, щоб зупинити конкурс. Я пам'ятаю, що тільки мене призначили, а якийсь політик з ОПЗЖ на телебаченні каже, що зупинив уже 4 конкурси й мій теж зупинить", – сказав Милованов.
Милованов: В Україні легко будь-що заблокувати
Ексміністр зазначив, що конкурси на посади в Україні слід дуже стратегічно проводити й робити це за законом, щоб ніхто не встиг заблокувати чи зупинити. Якщо цього не робити, то конкурс вмирає в судах.
Заблокувати будь-що в Україні дуже легко через суди або всередині системи. Є кворум і якщо він не збирається, то йдуть в суди. Щоб заблокувати в судах має бути кілька скарг, вибирають одну і дають їх хід.
Повне інтерв'ю з Тимофієм Миловановим: дивіться відео
В України зривають конкурс на посаду голови САП: що відомо
- У меморандумі з Міжнародним валютним фондом Україна зобов'язалася до кінця листопада призначити керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, проте конкурс зірвали 25 листопада через відсутність кворуму.
- Призначити очільника САП не можуть вже 15 місяців.
- У Центрі протидії корупції розповіли, що така ситуація може загрожувати початком серйозної кризи між Україною та США.
- Наразі САП очолює Максим Грищук.