Чому гучні кримінальні справи проти депутатів завершуються "мильною бульбашкою"

19 липня 2017, 08:20
Читать новость на русском

Генеральна прокуратура, САП та НАБУ різко взялося за правопорушення народних депутатів. Та в бажанні притягнути їх до кримінальної відповідальності, дуже часто їх намагання закінчуються фіаско.

Врожайне літо – жартують українці, вичитуючи новини: одразу п'ять подань на притягнення до відповідальності народних депутатів лишень за червень. Не встигли оговтатися, як шосте подання та особиста обіцянка генерального прокурора Юрія Луценка за літо підготувати ще щонайменше три. І це до тих чотирьох нардепів, які позбулися недоторканості і стали фігурантами кримінальних проваджень раніше.

Читайте також: Дейдей, Лозовий та інші: за що ГПУ хоче зняти недоторканність з депутатів

Тільки от якщо придивіться до тих справ, які починалися з великим піаром, стає сумно. Половина нардепів тікає за кордон, поки тягнеться процедура зняття недоторканості та арешту, інша половина – продовжує не тільки голосувати у Раді, а і відверто глузувати над слідчими та прокурорами.

Читайте також: Чому суд може не взяти до уваги докази проти депутатів-корупціонерів

Чому справи проти нардепів щодня множаться, чим закінчуються найгучніші обвинувачення останніх років та скільки ще у Раді нардепів-претендетів на "смугасту робу" – дивіться у розслідуванні агентів програми "ЦРУ".