З прапором України та джет-рюкзаком у небо: як майбутнє вже стало сьогоденням

10 травня 2023, 13:33
Читать новость на русском

Джерело:

Gravity Industries

Британський виробник реактивних портфелів опублікував відео, на якому військовий з українським прапором літає у повітрі. Спершу навіть важко повірити, що така технологія є справжньою.

У мережі припустили, що на кадрах український військовий, однак насправді це засновник компанії та тест-пілот Gravity Industries – Річард Браунінг. Він вирішив протестувати інноваційний костюм Daedalus Flight Pack, що дозволяє людині літати.

Дивіться також Скандал із таємничою ракетою в Польщі: до чого тут Росія та X-55 – носій ядерної боєголовки

"Диво-рюкзак"

Річард Браунінг також є і творцем самого реактивного костюма. Він тривалий час був військовослужбовцем Королівської морської піхоти Великої Британії.

Наша місія полягає в тому, щоб створити надихаючу технологічну компанію, переосмисливши майбутнє людського польоту та піонерські аеронавігаційні інновації,
коментував свою розробку науковець.

Вочевидь, подібні ролики засвідчують, що і він, і Gravity Industries готові підтримувати Україну. До слова, такі "диво-рюкзаки" тестують, зокрема, також американські та британські солдати.

Які характеристики має цей джет-рюкзак 

Відомо, що цей пристрій важить 27 кілограмів. Максимальний час польоту людини за допомогою Daedalus Flight Pack доволі короткий – 10 хвилин, а поточний рекорд швидкості – 137 кілометрів на годину.

Рюкзак може досягати висоти у 610 метрів. Хоча розробники передбачили, що за нормального використання людина літатиме на висоті лише від три до чотирьох метрів над землею.

Зверніть увагу! Це відео з польотом військового опублікував також глава Офісу Президента Андрій Єрмак. Користувачі мережі не одразу зрозуміли, що відбувається на ролику та чи він є правдивим.

Окрім того, зазначимо наостанок, що Річард Браунінг розпочав роботу над проєктом ще у 2016 році. Що не дивно, його костюм порівнюють з обладунками Залізної людини.

Коштує він, до речі, станом на момент тестування 250 тисяч доларів. Після запуску виробництва ціна має впасти.