Для дестабілізації: ФСБ Росії закидала в Україну "злодіїв у законі"
Джерело:
"Дом"ФСБ Росії спеціально закидала в Україну "злодіїв в законі". Це робили для того, щоб дестабілізувати ситуацію в державі.
Ще кілька років тому Україна була одним з найбільш привабливих місць для "злодіїв в законі". Про це розповів глава правоохоронного комітету Верховної Ради Денис Монастирський.
До теми Емігрують з країни назавжди, – Зеленський розповів, як покарали "злодіїв у законі"
ФСБ Росії закидало в Україну "злодіїв в законі"
За словами Монастирського, з 2014 року в Україні було "засилля криміналітету з російським корінням". Ба більше, він переконаний, що до цього доклали руку спецслужби Кремля.
Завдяки ФСБ Росії багато "злодіїв у законі" спеціально закидалися, делегувалися до України, щоб дестабілізувати ситуацію,
– заявив Денис Монастирський.
До речі, він запевнив, що кілька років тому Україна була одним з топових місць для "злодіїв в законі", але зараз ситуація змінилася. За інформацією політика, зараз "злодії в законі" їдуть до інших країн. Наприклад, популярною є Туреччина.
"Але буквально два роки тому найпопулярнішою країною Європи була Україна, куди їхали "злодії в законі", – розповів Монастирський.
Сім'ям поліцейських загрожує небезпека, – Монастирський
"Зараз керівникам тих служб в поліції, які займалися і продовжують займатися розробкою цього процесу (боротьбою зі "злодіями в законі", – 24 канал), виділена державна охорона, їхнім сім'ям загрожує небезпека. Реально надходять маса погроз", – запевнив глава правоохоронного комітету Ради.
Він додав, що було "дуже важливо знешкодити саме ватажків".
Зверніть увагу! "Злодій у законі" – це титул деяких членів злочинного світу. Їх вважають елітою злочинного світу, яка користується серед кримінальників авторитетом. Це специфічне для СРСР (надалі і для країн пострадянського простору) явище у кримінальному світі, яке не має аналогів у світовій кримінальній практиці. Поняття "злодій у закон" з'явилося в 1930-х роках і передбачає жорсткий кодекс кримінальних традицій та виключний рівень закритості і конспіративності.Боротьба зі злодіями в законі: коротко
- На початку травня РНБО ввела санкції проти понад 650 "злодіїв у законі" та "кримінальних авторитетів".
- Зокрема, їм заблокували активи, заборонили в'їзд в Україну, відмовили в візах, посвідках на тимчасове чи постійне проживання, дозволі на імміграцію чи перебування в Україні. Також їх примусово депортували.
- На початку червня Олексій Данілов заявив, що в Україні більше немає "злодіїв у законі". За його словами, з початку 2021 року було 34 людини з таким "статусом", а тепер – нуль.