Досяг історичної позначки: складність майнінгу значно зросла

29 серпня 2023, 09:34
Читать новость на русском

Джерело:

BTC.com.

Після перерахунку, який відбувся 22 серпня, складність видобутку біткойна осягла історичного максимуму. Також виріс хешрейт мережі.

Складність майнінгу досягла історичної позначки

Отже, складність видобутку біткойна досягла позначки у 55,62 T (+6,17%). Виріс і середній показник мережі хешрейту – 397,74 EH/s. Тобто тепер на видобуток одного блоку потрібно 9 хвилин 26 секунд.

Читайте також У яких країнах ЄС найбільше інвестують у крипту

Нагадаємо! Біткойн є децентралізованою валютою, яка базується на довірі до блокчейну, що підтримується та оновлюється завдяки майнінгу. Люди, які займаються цим процесом використовують свої спеціальні машини, щоб вирішити складні математичні завдання, і перший, хто це зробить, додає наступний блок до ланцюжка блокчейну й отримує винагороду в біткойнах. 

Перерахунок відбувається кожних 2016 блоків, це приблизно 2 – 3 тижні. Якби така процедура не проводилася б, збільшення кількості майнерів привела б до надто швидкого створення блоків, що зруйнувало б економічну модель винагороди та загрожувало безпеці мережі. 

Натомість надто висока складність може зробити майнінг неефективним, тому перерахунок намагається забезпечити баланс задля безпеки та продуктивності мережі.

У яких країнах найдорожче майнити біткойн

В Україні видобути одну монету коштує  10 730 доларів. Це відносно середній показник, якщо порівнювати його з країнами ЄС, де цей процес найдорожчий або Африкою та Азією – де найдешевший.

Тож найдорожче майнити біткойни у таких країнах:

  • Італія – 208 560 доларів;
  • Австрія – 184 352 доларів;
  • Бельгія – 172 381 долар;
  • Данія – 166 795 доларів;
  • Німеччина – 163 336 доларів;
  • Ірландія – 159 612 долара;
  • Литва – 152 163 доларів.
WhiteBIT дотримується стандартів Міжнародної групи з протидії відмиванню доходів (FATF). За допомогою системи перевірки адрес (AML) біржа детально та в автоматичному режимі перевіряє адреси гаманців, з яких клієнти здійснюють транзакції. Крім того, користувачі можуть самостійно перевірити будь-яку адресу на причетність до незаконної діяльності на AML-сервісі біржі.