Чим більше обмежень, тим популярніші: чому криптообмінники мають такий попит
Валютні обмеження від НБУ та війна підсилила привабливість криптообмінників. Українці все частіше почали використовувати крипту для переказів за кордон.
Чому криптообмінники мають такий попит
На привабливість криптообмінників зокрема і вплинула неможливість здійснювати SWIFT-перекази валюти за кордон. Єдиними виключення є транзакції на навчання, кредити, волонтерство та лікування.
Читайте також Новий історичний рекорд біткойна: монета знову зросте у ціні
Зверніть увагу! За один місяць особа може переказати за кордон не більше 100 тисяч гривень або вивезти готівкою до 10 тисяч гривень. Для більших сум потрібно декларуватися, що потребує наявності документа про підтвердження зняття коштів із банківського рахунку.Таку довідку можуть надати не усі, враховуючи, що дехто міг не зберігати власні заощадження у фінансових установах. Документ дійсний протягом 90 днів, а ліміт видачі коштів на добу становить 100 тисяч гривень. Ще існують ліміти на використання гривневих карток за кордоном – 12,5 тисяч гривень на тиждень та 100 тисяч на місяць.
Щодо карток криптоінвесторів теж простежуються певні труднощі. Тепер вони не можуть вивести гроші на рахунки українських банків.
Байдена підозрюють у рекламі крипти
У своєму передвиборчому ролику Байден зробив акцент на кружці, де зображений він з "lazer eyes". Цей мем дуже популярний у криптоспільноті тому розгорілася дискусія.
"Lazer eyes" активно користуються прихильники криптовалютної інтеграції, так звані біткойн-максималісти. До них належать:
- співачка Періс Гілтон;
- спортсмен Том Бреді;
- CEO криптовалютної біржі Binance Чанпен Чжао;
- засновник MicroStrategy Майкл Сейлор;
- мільярдер Ілон Маск.