Молодий учитель розповів, що треба виправити у шкільній програмі і які предмети додати
Джерело:
"Обозреватель"25-річний учитель інформатики та фізики Руслан Циганков вважає, що програми навчання у школах треба змінити, бо вони не збігаються і через це виникають проблеми. Також варто додати нові предмети.
Київський педагог заявив, що йому довелося пояснювати тему маси тіл, у формулі якої є об'єм тіла, натомість семикласники ще не вивчали цього на уроці геометрії. Так, учні не можуть вивчати деякі розділи, бо не мають необхідних знань з інших уроків.
Дивіться також Ідеї вражають: українські учні використовують ШІ для розв'язання глобальних проблем
Які предмети треба додати до шкільної програми
Вчитель також каже, що школярі часто бояться перепитувати, коли щось не зрозуміли, а це – величезна проблема. Тож Циганков з цим працює і радий, коли учні опісля розуміють матеріал. Однак певні теми через вищезгадану проблему доводиться пояснювати довго.
І з таким я стикався купу разів. У цьому не винні вчителі. Це проблема програм. Вони не збігаються між собою. І це треба вирішувати,
– каже педагог.
Також він вважає, до шкільної програми треба додати фінансову грамотність та сексуальну освіту. Вони є важливими для формування майбутньої дорослої людини, каже киянин.
Циганков переконаний, що варто переглянути і програми з основ здоров'я та попрацювати і з наповненням інформатики. Адже ці предмети мають неактуальні теми.
При цьому учитель навів приклад, як після вивчення програми Photoshop на одному з уроків його учениця знайшла собі підробіток в 11 класі.
Розкрийте свій потенціал у навчанні та кар'єрі в сучасному дистанційному коледжі OPTIMA! Передові методики викладання, профільна освіта зі зручним графіком та ексклюзивні матеріали, розроблені провідними спеціалістами, – усе, що потрібно, аби будувати успішне майбутнє. Дізнатися детальніше про навчання та його перспективи можна 2 квітня на безплатному вебінарі за посиланням.- Раніше ми писали про те, як Руслан Циганков креативить на уроках щодо домашніх завдань. Також продемонстрували, які меми створюють його учні. Про це можна прочитати за посиланням.