Школи самостійно визначатимуть структуру і тривалість навчання

21 серпня 2023, 15:13
Читать новость на русском

Джерело:

osvita.ua

Педагогічні ради шкіл можуть самостійно визначати структуру і тривалість навчального дня, тижня, занять. І навіть форму організації навчання.

Про це розповіли у Міносвіти України, коментуючи питання організації навчання школярів у 2023/24 навчальному році.

Дивіться також "Оптіма" пропонує стипендії на навчання: як долучитися до унікальної пропозиції

Школи самостійно визначать структуру і тривалість навчання

Так, визначення структури і тривалості навчання відбуватиметься відповідно до навчального навантаження, з урахуванням вікових особливостей, фізичного, психічного та інтелектуального розвитку учнів, особливостей регіону тощо.

Все ж форма освітнього процесу може змінюватися впродовж навчального року – залежно від безпекової ситуації в населеному пункті.

Прагнете, щоб ваша дитина здобувала якісні знання, незважаючи на блекаути та інші виклики сьогодення? Щоб заняття відбувалися у цікавій та інтерактивній формі і відповідали вимогам Нової української школи? Це все можна отримати в першій і найбільшій дистанційній школі "Оптіма"! Долучайтесь до безкоштовного вебінару, щоб з перших уст дізнатись про всі умови та переваги навчання в "Оптімі".

Також у МОН повідомили, що навчання під час повітряної тривоги має перериватися, а учасники освітнього процесу повинні пройти до сховища та перебувати там до скасування тривоги.

Читайте Лісовий розповів, як навчатимуться учні з 1 вересня

Як вчитимуться учні в Україні з 1 вересня 

  • Очільник Міносвіти України Оксен Лісовий розповів, що навчальні заклади в Україні з 1 вересня працюватимуть в очному, дистанційному та змішаному форматах. Їх визначатимуть та погоджуватимуть ОВА та директори закладів освіти.
  • Якщо батьки не хочуть, аби їхня дитина вчилася очно, можуть перевести її на іншу доступну форму навчання.
  • Якщо укриття школи не може вмістити потрібну кількість дітей та педагогів, варто налагодити позмінне очне навчання офлайн, уточнив міністр. Все ж учням початкової школи краще здобувати освіту в очному форматі, аби діти соціалізувалися.